Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

3 nejhorší semetriky ze seriálu Ulice: Frigidní učitelka, psychická troska a zhrzená nevěsta

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 14 fotografií
glosa
Pravdou je, že seriál Ulice je plný nádherných roštěnek a vyzrálých mamin, které by stály za hřích. Vedle nich jsou tady ale i postavy, které setrvávají v seriálu hodně dlouho, ale jejich role je doslova nesnesitelná. Pojďme se podívat na 3 nejhorší semetriky.
  • 1. Polykač nožů Anička Lišková

Anička Lišková byla vcelku sympatická postava seriálu Ulice. Tedy až do doby, než se bláznivě zamilovala do nenapravitelného proutníka Bedřicha. Jejich vztah vypadal zpočátku idylicky, tedy až do doby, než Béďa zavětřil cizí šťavnatou vagínu.

První nevěru mu Anička odpustila, ale z té poslední téměř zešílela. Kvůli Bedřichovým neustálým záletům se z ní začala stávat zapšklá stíhačka, která Béďu hlídala na každém kroku. Zašlo to tak daleko, že její psychické problémy začaly přesahovat únosnou mez.

Anička například sbírala po bytě nože a schovávala je do utěrek, aby se někomu náhodou něco nestalo. Její stav se v jednu dobu opravdu hodně zhoršil a pomalu to vypadlo, že se z ní stane totální psychická troska. Chudák Anička.

  • 2. Frigidní učitelka výtvarné výchovy

Postava Lenky Hejlové snad od začátku lezla všem na nervy. Éterická učitelka výtvarné výchovy, která je v posteli stoprocentně prkenná, se zamilovala do lovce dívčích srdci Jardy Hejla. Jejich vztah byl jako vystřižený z reklamy na štěstí.

Po několika letech Jarda ale pochopil, že s blonďatou vílou to nejspíše nevyhrál a opojen alkoholem se spustil s prostořekou Markétou. Nikdo si nechce ani představovat, co se v osudný večer odehrávalo v dílně na staré pohovce, ale Lence by se to jistě nelíbilo.

Samozřejmě, že Jarda se přiznal, což neměl dělat. Od té doby mu začalo hysterické peklo, které si Lenka doslova užívala. Chudák chlap.

  • 3. Zhrzená nevěsta Vendula

Vendula je vcelku hodná buranská holka, které se v životě moc nedaří. Když po dvaceti letech přišla na to, že jejím otcem je Lumír, získala práci v pekárně a zamilovala se do řezníka, myslela si, že bude konečně šťastná.

Dokonce se schylovalo ke svatbě s řezníkem Pavlíkem, ze které ale nečekaně sešlo, protože babičky obou svatebčanů si nemohly přijít na jméno, a tak neohrožený Pavlík svatbu zrušil a od té doby se do chomoutu moc nežene a na Vendulu kašle.

Od té chvíle se několikrát opila, snažila se hrát statečnou ženu, ale stejně skončila s brekem v posteli. Řezníka Pavlíka špehuje, zda nemá někoho jiného a spřádá plány, jak svatbu znova zorganizovat. Chudák chlap.

Související články

Další články