Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

3 nejhorší ranní návyky! Pak se nedivte, že jste celý den bez energie

Zdroj: archiv
Přestože spíte dostatek hodin, jste ráno naprosto nevyspalí a unavení? Cítíte se vyčerpaně a naprosto bez energie? Na vině můžou být vaše špatné návyky. Tohle jsou 3 nejčastější chyby, které děláte a pak se cítíte vyčerpaně.

Je tu začátek dne a vy místo toho, abyste vstávali plní energie a s dobrou náladou, nedokážete odlepit oči a vstát z postele. Na vině jsou možná špatné návyky, kterými trpíte. Tohle jsou 3 vysávači energie, kteří vám ničí příjemný začátek dne.

1. Vstávání na etapy

Znáte takovéto časování budíku na pětkrát. Vždy zazvoní, vy ho vypnete a víte, že máte ještě sladkých pět minut spánku. Přesně tohle přerušované buzení nejvíce vysává energii. Pokud si spánek prodloužíte o deset minut, stejně nebudete víc vyspalí. Proto si nařiďte budík a po jeho zazvonění prostě vstaňte.

2. Start bez snídaně

Pokud nesnídáte, nemůžete se divit, že vám chybí energie a dobrá nálada. Proto si buď večer nebo ráno nachystejte aspoň malou snídani, která vám dá potřebnou energii pro úspěšný start. Pokud vydržíte pravidelně snídat týden v kuse, uvidíte neuvěřitelné změny. A pozor, dámy, může dojít dokonce i ke snížení váhy, a to už snad stojí za vyzkoušení.

3. Neustálá kontrola mobilu

Pokud vaše dobrou noc a dobré ráno nepatří partnerovi, ale mobilu, je asi něco špatně. Hned po probuzení vezmete mobil do ruky a začnete kontrolovat Facebook, Instagram, maily a v tu ránu si zaměstnáváte mozek. Ráno byste měli být aspoň chviličku jen sami se sebou a nestresovat se prací, životem druhých, prostě ničím, co nám hned po ránu zkazí náladu.

Související články

Další články