Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

3 nejhorší osudy ve Výměně manželek: Nucená prostituce, znásilnění a upřímná hloupost

Zdroj: archiv
+ Dalších 61 fotografií
výměna manželek
Výměna manželek běží na televizních obrazovkách už dlouhých čtrnáct let. Téměř žádný pořad se s takovou železnou pravidelností neopakoval. Čím déle se tahle show hraje, tím se do ní hlásí více podivínů. A všichni musíme uznat, že nás několikanásobně více baví tahle reality show s naprosto bizarními lidmi než s těmi obyčejnými. Pojďme se nyní ale podívat na 3 nejsmutnější osudy, které se ve Výměně manželek objevily.

1. Paní Marie

Příběh paní Marie jsme ve Výměně manželek mohli vidět minulou středu. Nešlo si nevšimnout, že celá její rodina pochází ze sociálně slabších poměrů a samotná maminka neoplývá příliš velkou inteligencí.

Po skončení Výměny se na nebohou Marii snesla obrovská vlna kritiky. Lidé jí vyčítali, že není schopna se postarat o své dvě děti, které nezvládla naučit ani základní hygienické návyky. Další, co některým hrozně vadilo, byly fyzické tresty na děti.

Přitom o nic vážného nešlo. Každý z nás přece někdy dostal přes zadek a žádné psychické následky to v nás nezanechalo. Mnohem více než ostrou kritiku by si možná paní Marie zasloužila pomoc.

V životě to neměla lehké, nikdo ji nenaučil základním hygienickým návykům a ani tomu, jak by se měla vést domácnost. Příběh Marie patří rozhodně mezi jedny z těch nejsmutnějších, které jsme ve Výměně manželek mohli vidět.

2. Iva a Marian

Iva a Marian si po Výměně manželek také zažili své. Nejhůře to psychicky nesl Marian, na kterého lidé slovně útočili a nazývali ho pedofilem. Nikomu se totiž nelíbil jejich více než dvacetiletý rozdíl.

Málokdo si ale uvědomil, že Marian Ivu prakticky zachránil. Když ještě pobývala v dětském domově, tak to s ní nevypadalo dobře. Iva od prvního pohledu působí zakřiknutě a také je poznat, že příliš nic hezkého ve svém životě nezažila.

Marian se ji snažil začlenit do normálního života od první chvíle. Iva si s sebou do společné domácnosti s Marianem nepřinesla absolutně žádné základní vlastnosti, které by měla mít žena, která čeká své první dítě. Jako mladší skončila v pasťáku a dokonce ji v jedenácti letech znásilnili.

Když se s odstupem času podíváte na tenhle pár dnes, tak opravdu udělali velký pokrok k lepšímu. To ale nemění nic na tom, že těžký osud Ivy patří mezi ty nejsmutnější ve Výměně.

3. Věra

Příběh Věry z Výměny manželek nabral na obrátkách překvapivě až po jeho skončení. Do té doby to byl takový průměrný díl, ve kterém Věra pocházela ze slabších rodinných poměrů a vyskytoval se tam také problém s alkoholem.

Jenomže po odvysílání prasklo na paní Věru, že se prodává jako prostitutka. Věra se to nikdy nesnažila tajit a řekla, že její děti o tom vědí. Podle jejích slov se k nejstaršímu řemeslu uchýlila proto, že byla finančně naprosto na dně.

Dříve údajně hlídala děti, ale stačilo pár pomluv a o normální práci nezavadila. „Ano, jeden čas hlídala. Pak někdo napsal něco o tom, v jakém stavu mají byt, že chlastají a už měla po hlídání,“ řekla žena z Milovic.

Osud paní Věry patří také mezi ty nejsmutnější, které se ve Výměně objevily.

Související články

Další články