Pokud hledáte ideální místo, kam vyrazit na dovolenou, máme pro vás několik tipů, kde se budete cítit jako v ráji. Božské písečné pláže s modrým mořem a okouzlující přírodou kolem, kdo by toto nechtěl zažít? Tato nádherná místa vás zaručeně dostanou.

1) Pláž Navagio, Zakynthos, Řecko

Tato řecká pláž se dá označit za jednu z nejvíc fotogenických pláží v Evropě. Božský záliv s průzračným mořem si oblíbili hlavně příznivci Instagramu. V roce 1963 tu ztroskotala loď, podle ní je také pláž pojmenovaná. Krásné magické místo, které je přístupné pouze z moře, prostě musíte navštívit. 

2) Záliv Maya Bay, ostrov Ko Phi Phi Leh, Thajsko

Tuto pláž, která se nachází na jihu Thajska, proslavil především film Pláž s Leonardem DiCapriem. Barvu, jakou je zabarvené moře na tomto místě, nikde jinde na světě neuvidíte! Pro vášnivé sběratelé mušlí je to skvělé místo, protože pláž je tvořená z velké většina z malých mušlí.

3) Matira Beach, Bora Bora

V moři jsou k nalezení nádherné korály a plno roztodivných rybiček. Tato nádherná pláž je velmi oblíbená u cestovatelů. Obdivovat zde také můžete bílý písek a nezapomenutelný klid. Je to sice trochu z ruky a člověk se musí trochu plácnout přes kapsu, ale za ten zážitek to rozhodně stojí!