Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

3 nejhezčí české seriálové herečky, kterým bude patřit budoucnost

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Vybrali jsme pro vás tři krásné české herečky, kterým bude patřit budoucnost. Všechny mají našlápnuto k tomu, že jednou dají zapomenout na Janu Brejchovou či Annu Geislerovou. Otázkou je, zda kariéru Fialové, Hřebíčkové a Kadeřávkové nezazdí nějaký chlap, jak to u českých hereček často bývá.

Anna Kadeřávková (17) sice hraje v nováckém seriálu Ulice nesmělou a šikanovanou Rozinu, je to ale opravdu jen role. Téhle holky je totiž poslední dobou všude plno.

Anna dává jeden rozhovor za druhým a z mediálního zájmu se rychle naučila těžit výhody a peníze. Tyhle mladé holky umí dokonale počítat a Anička ví, že má našlápnuto k velké kariéře. Obličej i postava splňují parametry modelky, a tak se jí hrnou nabídky i na focení.

Těžko hádat, zda by byla schopná dělat kariéru přes postel. Možná to ani nemá zapotřebí. Má talent a doma jí dělá oporu sedmnáctiletý Jakub Janatka. Otázkou je, zda jejich vztah vydrží, až se kolem Aničky začnou motat mocní producenti a nabídnou jí nějakou opravdu velkou filmovou roli.

Anna Fialová (19) je hvězdou seriálu Vinaři Sice se zde hodně pohybuje v asexuálním kroji, ale už si střihla i milostnou scénu uprostřed vinohradu. Fotku ze soulože mezi hrozny najdete ve fotogalerii. Vnučka legendárního herce Karla Fialy na sebe poprvé výrazně upozornila v Románu pro ženy

V rozhovorech chce mluvit hlavně o herectví, soukromí si zkouší chránit. Spekulovalo se, že jejím milencem je její kolega Tomáš Materna Byli spolu viděni na večírku. Oba ale tvrdí, že jsou jen dobří kamarádi.

Třetí do party je Petra Hřebíčková (35), která exceluje v seriálu Svatby v Benátkách, kde hraje majitelku svatebního salonu Olgu Drozdovou. Do výběru jsme ji zařadili jako vamp blondýnu, která zaujme muže, kteří se nespecializují na teenagerky, jako jsou Fialová či Kadeřávková.

Hřebíčková je trochu jiná liga, kritici jsou unešení i z toho, jak na divadelních prknech ztvárnila královnu Gertrudu v Hamletovi. Otázkou je, jak se jí podaří návrat do práce po mateřské dovolené. Herec Matěj Dadák (39) ji totiž na vrcholu kariéry přivedl do jiného stavu a bude zajímavé sledovat, jak Petra skloubí divadlo, seriál a maminkovské povinnosti.

Související články

Další články