Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 nejčastější důvody rozchodu: Vyhněte se jim a bude vám fajn!

Zdroj: profimedia.cz
Asi jste si už prošli nějakým rozchodem, a tak se pojďme na tohle ne zrovna příjemné životní období podívat. Víte, co bývá nejčastějším důvodem k rozchodu? Můžete tipovat a uvidíte, jestli se trefíte. Jsou to hned 3 důvody.

Rozchod není zrovna to nejpříjemnější období v životě, ale co si budeme povídat, projde si jím každý. Po prvním zklamání přichází druhé, třetí, až jsme najednou dospělí a vztahy začínáme brát vážně. Přesto i to, že jsme dospělí, nám nezaručuje, že vztah bude už trvalý, a tak i dospělé potkávají rozchody. A důvod? Jsou hlavně 3. Pokud se těmto 3 strašákům vyhnete, máte velkou naději, že váš vztah je navždy.

1. NEVĚRA

Fenomén, který vládne světu, je bohužel nejčastějším důvodem k rozpadu vztahu. Přestože jsme už otupělí a dost často před nějakou tou nevěrou zavřeme oči, stále si drží první místo v kategorii zabijáci vztahu.

2. NUDA

Stereotyp a každodennost prostě ničí vše krásné, a tak je velmi obtížné udržet si ve vztahu vzrušení a čistou lásku. Bohužel se nuda umístila na druhém místě. A hádejte, co z nudy vzniká? Ano, naše známá nevěra.

3. ALERGIE

Ano, i alergie ničí vztahy. Jde o pocit, kdy vám na partnerovi vadí už prostě naprosto vše, a to ne jen den nebo dva, ale trvale.

Právě z těchto věcí vznikají rozchody, a proto si neustále uvědomujte, co doma máte. Opakujte si silné stránky vašeho partnera a nepodvádějte, nenuďte se a nebuďte alergičtí na partnera.

Související články

Další články