Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

3 nebezpečné postavy z Ulice: Zákeřná Květa, zhýralý milovník žen Bedřich a zhrzená Anča

3 nebezpečné postavy z Ulice: Zákeřná Květa, zhýralý milovník žen Bedřich a zhrzená Anča
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 5 fotografií
ulice
V nekonečném seriálu Ulice to je v poslední době pořádně vyhrocené. Světlanina smrt zasáhla úplně všechny. Nikdo nečekal, že Světlana, která nikdy neměla žádný zdravotní problém a byla žena v nejlepších letech, zemře na mozkovou výduť. Vdovec Lumír se synem a celá rodina se s touto tragédií budou muset nějak vyrovnat. V Ulici jsou ale další nebezpečné postavy, na které by si měli všichni dát pozor...

Bedřich Liška

Bedřich Liška není rozhodně nebezpečný svému okolí tím, že by někomu ublížil. Na druhou stranu, všechny ženy by se před ním měly mít na pozoru. Bedřich totiž patří mezi největší proutníky Ulice vůbec, a co je horší, nemá vyloženě žádný typ ženy. Bedřich jde zkrátka po všem, co se zrovna nachomýtne.

Jeho životní láska Anička Lišková by o tom mohla vyprávět své. Na prstech nelze spočítat, s kolika ženami nebohou Aničku podvedl a kolik má vlastně nemanželských dětí. Ač na to Bedřich na první pohled nevypadá a vlastně není vůbec žádný krasavec, dámy mu skáčou do postele samy.

V současné době je Bedřich sice až po uši zamilovaný do mladé a temperamentní Alice, vzhledem k jeho minulosti a tomu, kolik můžeme od Ulice očekávat dílů, to ale nebude jeho poslední úlovek. Bedřich jednoznačně patří mezi nebezpečné postavy Ulice!

Anička Lišková

Bedliví diváci moc dobře vědí, jak to měla Anička s Bedřichem těžké. Anička se do Bedřicha bezhlavě zamilovala a plánovala, že po jeho boku zůstane až do konce života. Jenomže jak již víme, Bedřich je zkrátka nevyléčitelný nevěrník a došlo to až tak daleko, že ho Anička zkrátka poslala pryč.

Byly ovšem i mnohem vyhrocenější chvíle. Bedřich dohnal Aničku až na samotné dno, kdy byla nebohá žena v letech nebezpečím pro sebe i pro všechny ostatní. Není to tak dávno, kdy Anča balila nože a dýky do utěrek a nebyla si jista, zda nepřisypala do čaje jed na krysy.

Myslela si, že bez Bedřicha jí bude lépe, ale do jejích plánů vstoupila krize středního věku. Anča začíná být nepřejícná, zla a zapšklá ženská, která se lidem za čas klidně může zprotivit. A tohle zkrátka nebezpečné je. Minimálně pro všechny chlapy v Ulici.

Květa Vavrušková

Květa Vavrušková je příklad ženy, která možná kdysi dávno byla velmi půvabná a úspěšná. Pak se ale něco v jejím životě stalo. Zlom, který z Květy udělal to, co nyní je. Zlá ženská, která se nebojí jít na hranu zákona a navíc stát na špatné straně.

Anička by se měla mít na pozoru, protože má zatím perfektně našlápnuto k tomu, být za deset let v Květině kůži. Jestli je Květě ještě pomoci, to ukáže čas a počet dílů, ve kterých se Květa ještě objeví. Zatím je to ale nebezpečná a nepřejícná ženská.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy