Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

3 možné scénáře, které se odehrají po vítězství milionové bubenice Nikolety (11)

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 7 fotografií
talent
Jedenáctiletá Nikoleta Šurinová všechny okouzlila svým neskutečným talentem ve hře na bicí. Už v létě si zahrála v italské Florencii se světovou kapelou Rockin‘1000 a její otec nevylučuje, že by se její kariéra mohla nadále rozvíjet v zahraničí. Kromě vítězství v Talentu si také odnesla pohádkou výhru ve výši 50 tisíc eur (1,3 milionu korun). Jaké jsou 3 scénáře, které mohou následovat?
  • 1. Velký povyk a pak ticho po pěšině

Nikoleta Šurinová je bezpochyby neskutečný talent, který má po skončení Česko Slovensko má talent jedinečnou šanci zúročit. Otázkou ale zůstává, jak se k její rychle nabyté slávě postaví rodiče. Přece jenom Nikoletě je zatím pouhých jedenáct let, a tak nemůže o určitých věcech ještě rozhodovat sama.

Všichni moc dobře jistě pamatujeme případ SuperStar Terezy Maškové (22). Před osmi lety zazářila v Talentu, porota z ní byla unesena jak snad z nikoho a Lucie Bílá (52) byla přesvědčena o tom, že od této chvíle se jí nabídky budou jen hrnout.

Jenomže opak byl pravdou. Po copaté Tereze se po skončení show slehla zem a prorazila až po dlouhých osmi letech v SuperStar. Nikoleta a zejména její rodiče by si měli dát pozor, aby jejich nadanou holčičku nepotkalo něco podobného. Druhá šance jako u Terezy totiž nemusí přijít.

  • 2. Kašlat na Česko a vyrazit do světa

Skvělá zpráva je, že Nikolety si už v létě všimla světová kapela Rockin‘1000 a odehrála s ní koncert v italské Florencii. Malou Nikoletu tak mohly sledovat tisíce diváků a publikum bylo jistě mnohonásobně větší, než jakého by se dočkala v Česku.

Když její otec avizoval, že nevylučuje rozvíjení kariéry v zahraničí, nejspíše moc dobře věděl, co je pro Nikoletu nejlepší. Nechceme být skeptičtí, ale v zahraničí má Nikoleta se svým umem mnohem větší potenciál než u nás. Nemyslíte?

  • 3. Uspěje na tuzemském trhu

V Česku je v poslední době strašně moc talentovaných zpěváků a zpěvaček a ne všichni se dokáží udržet na výsluní. Zkrátka tady není pro všechny tolik prostoru a uplatnění. Ale sami zapátrejte v paměti, kolik znáte nadaných mladých bubeníků.

Když se rodiče Nikolety rozhodnou vzhledem k jejímu věku počkat se zahraniční kariérou, nebude to vůbec na škodu. Nikoleta může s klidem prorazit i tady. Sice se jí možná nepohrnou tak lákavé nabídky jako v zahraničí, ale na to má přece ještě dost času.

Úplně bohatě bude stačit, když si ji vezme pod křídla nějaký zkušený bubeník, který ji naučí vše, co v dalším životě zúročí.

Související články

Další články