Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

3 miminka zavraždila, 4 mučila! Tahle zrůda je nechala živořit mezi krysami a červy

Zdroj: reprofoto youtube.com, policie
+ Dalších 5 fotografií
Odporné
Sedm dětí, které nikdy neviděly denní světlo, věznila v katastrofálních podmínkách jejich matka Erika Murray (35). Dvě sama zavraždila, třetí zemřelo vyčerpáním a čtyřem se jako zázrakem podařilo přežít. V odporném domě v americkém Blackstonu se to kromě odpadků hemžilo také krysami a červy.

Psal se srpen 2014, když za paní ze sousedství přiběhl zanedbaný desetiletý chlapeček. Prosil ji o pomoc s plačícím miminkem. Když žena přišla do domu, kam ji zavedl, okamžitě volala policii a záchranku. Našla tři mrtvolky a čtyři týrané děti!

Bestiálním způsobem je mučila jejich matka Erika Murray Dva ze svých potomků zavraždila pravděpodobně pár měsíců po porodu, na mrtvých tělech byly ještě pupeční šňůry. O šokujícím případu informoval britský TheSun.co.uk.

Třetí miminko podle obžaloby zemřelo vyčerpáním. Dům na předměstí byl doslova vrchovatě naplněn odpadky, hemžilo se to v něm krysami, larvami i červy. Přivolaní policisté našli i desítky špinavých plen, některé z přeživších dětí byly pomazány lidskými výkaly.

Dětem, které trýznění matky přežily, je 5 měsíců, 3 roky, 10 a 13 let. S matkou už se nikdy neuvidí, úřady jí je bez prodlení odebraly.

Jelikož byl dům v naprosto tristním stavu, museli ho dělníci zdemolovat. Soud se zrůdnou Erikou Murray stále probíhá, kromě doživotí ji mohou potrestat i elektrickým křeslem.

Související články

Další články