Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

3 rady, jak si přičarovat miminko: Tohle zaručeně zabere!

Není to krása?
Zdroj: profimedia.cz
Toužíte po dítěti a příroda je stále proti vám? Místo toho, abyste na ni zanevřeli, se na ni o to více napojte. Postup je jednoduchý! Uklidněte se, dýchejte, pošlete přání, odpusťte a poděkujte. To je vše, miminko vám bude zasláno. My vám dnes poradíme, jak si těhotenství přičarovat.

V hlavní roli magie a duchovno

Pokud se jen trochu zajímáte o magii a duchovno, určitě dobře víte, že dítě si samo vybírá své rodiče a přijde v tu správnou chvíli. Proto pokud vytoužený dáreček nepřichází, zkuste se zamyslet, co by ho mohlo odpuzovat od příchodu na svět. Jste dostatečně citově stabilní na to, abyste se mohla stát matkou a dát tedy miminku dostatečnou oporu? Má dítě přijít do funkčního vztahu, nebo si pouze myslíte, že vaše neshody a nepohoda vychází z toho, že právě miminko nemáte? Důvodem může být velká věc, ale i malá prkotina, kterou je potřeba si uvědomit.

Odpuštění má magickou sílu

Už jen tím, že si svůj problém uvědomíte, dojde k malému krůčku v cestě za miminkem. Poté, co zdoláme bod jedna, musí dojít k nápravě a vyřešení této situace. Může jít o odpuštění např. partnerovi za to, že ho obviňujete z jeho neschopnosti vás přivést do jiného stavu, či o poděkování za to, jaký život žijete i bez dítěte, může jít o cokoli. Jakmile se emočně srovnáte s minulostí, vyslovte přání a pozvěte dítě do svého života.

Buďte trpěliví

Poté už nic nedělejte a pouze očekávejte příchod přírůstku. V momentě, kdy se přestanete usilovně snažit a usmíříte se se starými křivdami, se uvolní průchod mezi vámi a dítětem. Pusťte tedy přání do vesmíru a již o něm nemluvte, nepřemýšlejte, neobviňujte se. Čím rychleji dítě ucítí vnitřní klid z matky a harmonii vztahu, tím rychleji vám do života vstoupí.

Související články

Další články