Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

3 legendární historky o vyměšování: Trojanová ve VyVolených, Savka v Baru, Zelenková v… Na férovku, co je pravda a co ne?

Když se řekně vyměšování a šoubyznys, hned nám naskočí tato trojice...
Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz, koláž: Svaz českých urinologů
+ Další fotografie

Nechutný pokus Primy nahnat sledovanost močením na koberec televizní vily oživil vzpomínky na legendární exces, kterého se před sedmi lety dopustil v zapomenuté reality show Bar zpěvák Tomáš Savka (30).

Ale popořádku. Jako první otevřela téma vyměšování zpěvačka Jitka Zelenková (63), o jejíž privátní sféře, kde prý ráda vyráží daleko za hranice všedních dnů, kolují doslova legendy, které ale určitě nejsou pravdivé a šíří je po desetiletí nepřejícné kolegyně z šoubyznysu, kterým eXtra.cz vzkazuje jasné ne. Určitě na těch historkách není zbla pravdy a žádný skleněný stoleček neexistuje!

Zato Trojanová se Savkou! Prvně jmenovaná se vyčůrala předevčírem doslova před celým národem ve vile VyVolených. Navíc doteď neví, že se jedná o první záběry z nových VyVolených, které zaujaly nějaké diváky.

Podobně na tom byl v červenci 2006 Savka a málo úspěšná reality show Bar. V té se Savka po jedné bujaré pijatice zavřel na WC, odkud nevycházel. Když to bylo ostatním soutěžícím (včetně našeho šéfredaktora, který byl, proč to nepřiznat, situaci shodou okolností osobně přítomen) divné, rozhodli se Savku osvobodit, což neměli dělat. Ze záchodu jej totiž vyvedli i s "politými" kalhotami, což vzápětí vidělo několik set tisíc diváků opakovaně v televizi, a sám zpěvák si kvůli tomu dodnes účinkování v show vytýká.

Zapomněli jsme na někoho, kdo veřejně močil v televizi? Napište nám na redakce@extra.cz

Související články

Další články