Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

3 jasné důvody, proč se pomilovat hned po ránu!

Zdroj: profimedia
Napadá vás lepší start dne než dokonalé milování se svým miláčkem? Na nevyčištěné zuby a nenalíčenou pleť se vykašlete. Můžete totiž pomoct svému zdraví i psychice.

Kdy jindy si pořádně užít než hned ráno! Večer býváme bez energie, a tak se nám při sexu nechce moc experimentovat. My pro vás máme 3 jasné důvody, které vás přesvědčí milovat se hned po probuzení.

1. Energie a dobrá nálada na rozdávání

S dokonalým ranním sexem přichází energie a dobrá nálada na celý den. Budete působit spokojeným a vyrovnaným dojmem a i únava vás rychle opustí. Proto si místo hrnku černé kávy dopřejte pořádného misionáře a uvidíte, že váš start bude mnohem lepší.

2. Konec všem stresům

Napětí a nervozita se při sexu vybije, takže vy se budete cítit příjemně osvobozená. Berte sex jako dávku antidepresiv a čím víc si sexu naordinujete, tím méně stresu budete mít.

3. Pleť dvacítky a vlasy lesklé jako nikdy

Zapomeňte na drahé krémy a elixíry mládí. Místo toho vyzkoušejte zázračné účinky sexu. Jde o lepší péči než v salónu a vaše okolí si toho okamžitě všimne. Při sexu se nám tělo krásně prokrvuje a začíná se tvořit kolagen i estrogen. Stačí si tedy dopřát ranní sex a bude z vás kočka.

Související články

Další články