Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

3 ingredience a je to na stole! Jednoduchý japonský koláč ovládl celý svět

Zdroj: youtube
Honí vás chuť na sladké a nevíte, co rychle upéct? Máme pro vás řešení. Japonský tvarohový koláč máte hned hotový a stačí vám na něj 3 ingredience, které má každý doma.

Máte rádi lehké tvarohové dezerty? Máme pro vás obměnu klasického cheescaku, vystačíte si totiž jen se třemi ingrediencemi. Navíc vám celá příprava dortu zabere necelou hodinku, a tak ho můžete upéct, kdykoli si vzpomenete. Tento recept obletěl celý svět a dočkal se velkého úspěchu Tady máte recept.

Na přípravu potřebujete:

1. 3 vajíčka

2. 120 g bílé čokolády

3. 120 g tvarohu

Postup je velmi jednoduchý:

Oddělíme si bílky od žloutků a předehřejeme troubu na 170 stupňů. Čokoládu si rozpustíme a počkáme, až vychladne. Poté ji přidáme do tvarohu, který by neměl být ledový. Dále přidáme žloutky a vše důkladně zamícháme. Dále si vyšleháme bílky na sníh a opět vše promícháme

Připravíme si pekáč a skleněnou misku na pečení s průměrem 15 cm. Potřebovat budeme i pečící papír. Jedna část bude kopírovat dno nádoby a další zase zakryje stěny. Celou směs vlijeme do nádoby a položíme na pekáč, který podlijeme vodou.

Koláč se peče 15 minut na 170 stupňů a potom se nechá dojít dalších 15 minut ve vypnuté troubě. Nezapomeňte koláč dochutit moučkovým posypem a nechte si chutnat

Pro lepší pochopení receptu si pusťte video, které vám recept ještě více přiblíží.

Související články

Další články