Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

3 hrůzostrašné modely z Varů: Které celebrity šláply úplně vedle?

Některým návštěvnicím se letos outfit úplně nepovedl.
+ Dalších 156 fotografií
Letošní třiapadesátý ročník karlovarského filmového festivalu se obešel bez výraznějších přešlapů. Přece jen se ale našli tací, kteří svůj outfit úplně nevychytali. Šlo zejména o ženy. Kdo se na festivalu na první příčku modních žebříčků rozhodně nedostal?

Bezesporu prestižní událostí je filmový festival v Karlových Varech a nejedna celebrita si připravuje modely dlouho dopředu. Letošní ročník se obešel bez větších skandálů i módních trapasů, ale přeci jen by se našly dámy, které si na výběru svých šatů mohly dát lépe záležet.

I když je Blanka Matragi (65) uznávanou módní návrhářkou, šaty z její vlastní kolekce se k červenému koberci tak nějak nehodily. Módního poradce by jistě potřebovala i spisovatelka Barbara Nesvadbová (43), která vypadala, jako by se zabalila do celofánu.

Zuzana Stivínová si nechala šaty navrhnout od Moniky Drápalové. Ty se skládají ze sukně, košile a saka. Ano, jsou jistě praktické, když se dají rozložit na tři kusy, ale spíše než praktičnosti bychom v tomto případě dali přednost eleganci a hlavně červené barvě, kterou Stivínová nosí poměrně často. Ta jí totiž sluší vždy.

Mohlo by vás zajímat

Další články