Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 hrůzostrašné modely Ewy Farné, které nám málem vypálily zrak: Tohle už nikdy víc

To se nepovedlo!
Zdroj: instagram
+ Dalších 52 fotografií
Ewa Farna to má s oblékáním jako na horské dráze. Jsou momenty, kdy se dokáže opravdu vkusně obléct a model přizpůsobit své váze a všichni jí tleskají. Pak přijdou ale chvíle, kdy se z nevysvětlitelných důvodů narve do naprosto neforemných šatů a vypadá jako stokilová velryba. Tohle jsou tři nejhorší modely, které na sebe zpěvačka narvala.

Zhruba před měsícem fanoušci zachytli rozjařenou Ewu Farnou (24) v dost nelichotivé póze a fotka obletěla celý český internet. Zpěvačka si na své vystoupení oblékla kanárkově žluté šaty a k tomu zvolila stejně barevnou bundu.

Na první pohled by na tom nebylo nic tak hrozného, protože šaty nebyly upnuté a nepřidávaly tak zpěvačce kila navíc. Hrůzou celého modelu byl příliš velký rozparek. Když se Ewa pořádně rozdováděla na pódiu, vystrčila nedopatřením své velké stehno a celý průšvih byl na světě.

Kdyby zpěvačka zvolila trochu umírněnější šaty, nemuselo vůbec k ničemu dojít.

Další její velké módní faux pas bylo, když se naprosto nesmyslně nasoukala do pruhovaného kostýmku, který jí přidal úplně zbytečně několik kilo navíc. Jindy půvabná Ewa vypadala jako zebra v říji. Tento model opět sklidil více posměchu než obdivu.

Posledním jejím přešlapem v krátké době byly krátké zelené šatičky, které navíc odhalovaly její mohutné paže. Opět krok vedle. Kromě toho, že jí brčálově zelený model nelahodil postavě, tak odkrýval mnohem více než jsme potřebovali vidět.

Naposledy ale Ewa hodně překvapila. Žádné módní peklo se nekonalo a opravdu to zpěvačce náramně slušelo. Psali jsme ZDE.

Související články

Další články