Zhruba před měsícem fanoušci zachytli rozjařenou Ewu Farnou (24) v dost nelichotivé póze a fotka obletěla celý český internet. Zpěvačka si na své vystoupení oblékla kanárkově žluté šaty a k tomu zvolila stejně barevnou bundu.

Na první pohled by na tom nebylo nic tak hrozného, protože šaty nebyly upnuté a nepřidávaly tak zpěvačce kila navíc. Hrůzou celého modelu byl příliš velký rozparek. Když se Ewa pořádně rozdováděla na pódiu, vystrčila nedopatřením své velké stehno a celý průšvih byl na světě.

Kdyby zpěvačka zvolila trochu umírněnější šaty, nemuselo vůbec k ničemu dojít.

Další její velké módní faux pas bylo, když se naprosto nesmyslně nasoukala do pruhovaného kostýmku, který jí přidal úplně zbytečně několik kilo navíc. Jindy půvabná Ewa vypadala jako zebra v říji. Tento model opět sklidil více posměchu než obdivu.

Posledním jejím přešlapem v krátké době byly krátké zelené šatičky, které navíc odhalovaly její mohutné paže. Opět krok vedle. Kromě toho, že jí brčálově zelený model nelahodil postavě, tak odkrýval mnohem více než jsme potřebovali vidět.

Naposledy ale Ewa hodně překvapila. Žádné módní peklo se nekonalo a opravdu to zpěvačce náramně slušelo. Psali jsme ZDE.