Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

3 holky se zlily do němoty: Rodiče od nich dali ruce pryč, skončily na záchytce

S alkoholem raději opatrně.
Zdroj: profimedia.cz
Pardubice

V Pardubicích řešili strážníci kuriózní případ. Trojice podnapilých dívek, které zaregistrovali, jak vrávorají na silnici, není ještě zletilá. Jednu z nich si navíc odmítal vyzvednout její otec, takže dívku museli sami odvézt na záchytku.

Hlídka městské policie si v Pardubicích v Jiráskově ulici všimla při své pochůzce tří dívek, které vypadaly jako ve značně podroušeném stavu a navíc se motaly na silnici poblíž nočního klubu. Jak později strážníci zjistili, všem dívkám chybí ještě rok do plnoletosti. Všechny jsou z Královéhradeckého kraje.

Jedna z dívek nadýchala vzhledem k jejímu věku skoro neuvěřitelných 1,7 promile. Záchranná služba ji kvůli jejímu stavu převezla do nemocnice, ostatní nadýchaly 0,9 a 1,4 promile. Se snahou se dovolat rodičům byli strážníci úspěšní pouze v jednom případě. "Telefon zvedl otec a přislíbil, že pro dceru přijede. Vzápětí ale zavolal zpět, že si věc rozmyslel, a protože Pardubice jsou pro něj daleko, tak se prý na místo nedostaví," uvedli strážníci, kteří tak přišli s náhradním řešením.

Jako poslední možnost zbyla stará známá záchytka, kde dívky vystřízlivěly do rána. Tam také čekaly na své rodiče. "Ti si je musí vyzvednout a také uhradit pobyt v tomto zařízení. Jako bonus pak všechny tři ještě čeká další řízení s orgánem sociálně-právní ochrany dětí, kam strážníci jejich noční mejdan v Pardubicích oznamují," dodali strážci zákona.Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy