Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

3 fotografie, které jí změnily život: Jenna Louise Driscoll si užívala sex se svým pitbulem

Servírka Jenna Louise Driscoll má zničený život.
Servírka Jenna Louise Driscoll si ráda užívala se svými psy. Jenže to se v Austrálii nesmí. Kriminalisté v jejím mobilu našli tři fotky, které dívce změnily život. Dívka je nakonec ráda, že za zoofilní chování nejde do vězení.

Když policisté v říjnu roku 2014 začali vyslýchat tuto servírku, netušili, co všechno objeví. Servírka z australského Brisbane měla problémy s drogami, tak se kriminalisté podívali také do jejího telefonu – čekali, že najdou třeba čísla na další dealery.

Jenže místo toho našli fotky, které jim vyrazily dech. Jenna Louise si minimálně ve třech případech užívala se svými pitbulteriéry.

Kromě obvinění z přechovávání a pašování drog tak servírka byla obviněna také ze zoofilie.

Nakonec si dívka může oddychnout. Čeká ji jen vysoká pokuta a zaplatí poplatky za soudní řízení. Do kriminálu nepůjde. Soudce přijal její omluvu, dívka svého činu lituje. A také je dostatečně potrestána tím, že novináři z britského Daily Mailu ukázali její tvář.

Mohlo by vás zajímat

Další články