Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

3 fashion blogerky, které by se nad sebou měly zamyslet! TOHLE PEKLO SLEDUJÍ MALÉ DĚTI

Zdroj:
+ Dalších 12 fotografií
Už odmalička nám rodiče vštěpují, že krása není všechno a člověk musí něco dělat pro to, aby mohl vést normální život. Rodiče ale vůbec netuší, že jejich ratolesti vzhlížejí k youtuberkám, které díky sexy fotkám na Instagramu a propagováním různých nesmyslů nemusí hnout ani prstem. Přesně k tomu vzhlížejí mladé holky. Toto peklo je jejich vzor!

Týnuš Třešničková prezentuje svůj život jako taková popelka. Z malého města se ocitla v Praze a tu najednou někdo provařil její nahé fotky. Ale Týnuška dělala, že je nad věcí, vždyť to se může stát každému. Je skvělé "inspirovat" třináctileté holky, aby rozesílaly nahá selfíčka klukům přes chat. Poté si ve svých 20 letech nechala udělat silikonová prsa a našla si přítele, který jí kupuje "louboutinky" a další drahé kousky. Tedy věcičky, které si nemůžete dovolit ani VY a už vůbec ne vaše pubertální dcera. Ona totiž Týnuš asi neví, že takové kousky si běžný smrtelník fakt koupit nemůže

Další adeptka jménem Olga Oliwye Soukupová je bizár sama o sobě. Je pravda, že na české scéně je profíkem. Ale její chování? To překračuje všechny meze. Vysmívat se holkám na sociálních sítích, že jsou ubožačky, co nosí baleríny? Nebo že nemají kabelku za několik desítek tisíc? To je opravdu trapné! Ona Olga asi neví, že je něco jiného dostávat věci od značek jako Dior, Louis Vuitton a podobně, a je něco jiného si je kupovat sama, když nedostanete zadarmo ani blbý rohlík. Její povrchní chování začíná pomalu iritovat i její fanoušky, tak uvidíme, jak to s postarší fashion blogerkou nakonec dopadne.

Poslední a nejmladší postrach YouTube scény je všem známá Veronica Biasiol. Nedávno oslavila své 18. narozeniny, ale už od svých mladých let si žije na vysoké noze. Drahá kosmetika, luxusní hadříky a look, kdy si hraje na Kim Kardashian - ta se od Veroniky liší pouze tím, že má už i vlastní sex tape. Veronika miluje tuny drahého make-upu, o kterém dělá samozřejmě videa a nabádá tak 13leté chudinky, aby vypadaly jako vyžilé striptérky

Jednu věc si tyhle 3 odbornice asi pořád neuvědomují, děti už odpradávna chtějí to, co vidí! A pokud dnešní generace vzhlíží k lidem, jako jsou ony, pak se nemůžeme absolutně divit tomu, co se to tady děje!

Související články

Další články