Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

3 důvody, proč Tvář nikdy nebude úspěšná jako StarDance: Fraška a trapné pokrytectví

Zdroj: archiv
+ Dalších 25 fotografií
STARDANCE
Dvě nejoblíbenější show se sešly v jeden den a ve stejnou hodinu. Jak se ale ukázalo, tak diváky baví mnohem více StarDance než Tvoje tvář má známý hlas. Podle Media Guru sledovalo StarDance 1,4 milionu diváků a Tvář podle Media Guru 752 tisíc lidí. Podívejme se na 3 důvody, proč Tvář nemůže být nikdy úspěšnější.
 • 1. Moderátoři
 • Co se týče moderátorů, tak se názory lidí doposud hodně lišily. Některým přijde Ondřej Sokol (47) jako ohromně vtipný moderátor a druzí ho mají za neskutečného trapáka. První skupina lidí argumentuje tím, že i když se Sokol ne vždy trefí do vkusu lidí, tak se na něj pořád kouká lépe než na skomírajícího Marka Ebena a sterilní Terezu Kostkovou (42).

  Po sobotních vystoupeních ale začínají převažovat názory, že Sokol by možná měl ubrat plyn, protože někdy je více méně. Naopak Eben s Kostkovou sklidili tentokrát překvapivě pozitivní ovace. Podle lidí je vidět, že z tanečního pořadu pro důchodce a lidi na LDN se snaží udělat zábavnou show pro všechny věkové kategorie.

  Eben si uvědomil, že moderuje poslední ples důchodců před smrtí a Kostková není prkenná ledová královna. Ondřej Sokol by si měl vzít příklad

  • 2. Pokrytectví soutěžících
  • I ti nejhloupější diváci jsou si moc dobře vědomi toho, že všichni soutěžící jsou mezi sebou kamarádi a ve Tváři jde zejména o to, že každý soutěžící, který daný večer vyhraje, předá šek v hodnotě 25 tisíc korun vybrané charitě.

   I přesto by mohli alespoň pro diváka hrát trochu divadlo, že mezi sebou soutěží. Jde sice hlavně o dobrou věc, ale jejich neustálé pusinkování a cukrblikování lezou lidem pěkně krkem. Za celé čtyři hodiny neuvidíte ve Tváři žádné napětí ani rivalitu.

   Všichni si všechno přejí, padají nehorázně slizké řeči a celé je to příliš strojené. Zato StarDance působí mnohem profesionálněji a na úrovni. Je jasné, že když na konci vypadne jeden pár, tak ostatním je to líto.

   Ale ve StarDance to nikdo nehrotí do extrémů. V tomhle ohledu by Tvář také měla ubrat.

   • 3. Fraška
   • Tvoje tvář má známý hlas je fraška zejména v tom, že žádný ze soutěžících nikdy nemůže vyhrát dvakrát, protože se musí dostat na každou charitu. To by ani nevadilo, kdyby na diváky nehráli takovou habaďůru s body.

    Z celého pořadu se vytrácí soutěživost, když víme, že na každého účastníka se dostane a jednou zkrátka vyhraje. U StarDance do posledních chvil nevíte, jak je na tom váš favorit. Přítomná je sice odborná porota, jejíž hlas je také velmi důležitý, ale v závěru mají hlavní slovo hlasující diváci.

    Proto je výsledek hlasování často překvapivý jako druhý taneční večer, kdy vypadla Monika Bagárová.

Související články

Další články