Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 důvody, proč prostě nemohla uspět! Leona Machálková je z Tváře venku

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Šampaňské v českých domácnostech teklo proudem, když se v sobotu diváci dozvěděli, že finále čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas nakonec nebude mít jen dámskou účast. Leonu Machálkovou (50) o postup připravil Jan Kopečný. Toto rozhodnutí řada diváků přivítala s nadšením.

Poté, co se televizní divák dozvěděl, že Machálková je ze hry venku, začaly po pražských sídlištích létat rachejtle a oslavy v českých domácnostech nebraly konců. Ptáte se proč? Leona Machálková coby profesionální zpěvačka, která je na vrcholu více než 20 let, nepředvedla žádné oslnivé výkony. Naopak spíše podprůměr. A důvody, proč se do finále neprobojovala, jsou jasné. Našli jsme hned tři:

1. Oproti svým kolegům měla mnohem větší pěvecké zkušenosti, přesto neměla takový „tah na branku“. To, že má problémy s tancem, bylo vidět už ve StarDance. Celkově trapas, když i herečky zpívají lépe než zpěvačka.

2. Anglicky zpívané písně třeba od Miley Cyrus či Bon Joviho jí zkrátka nevyšly. Leoně nebylo moc rozumět, o čem zpívá, a její výslovnost byla tragická. Oproti Machálkové byla třeba Jitka Boho v anglicky zpívaných skladbách téměř bohyní. Leona by na zpěvu v angličtině měla ještě zapracovat.

3. Oproti všem účastníkům se jí nedařilo napodobovat daného interpreta. Snad malinkou naději přineslo její poslední vystoupení, kdy interpretovala lídra kapely Tokio Hotel se skladbou Scream. Maskérna se opravdu předvedla na vysoké úrovni. Ovšem ani to nestačilo.

Machálková si tak od lidí vysloužila velkou kritiku. A porota rozhodla nakonec jasně. Do finálového dějství ji už nepustila. O vítězství se tak poperou dle očekávání Berenika Kohoutová (26), Aneta Krejčíková (26) a Jitka Boho (26) a Jan Kopečný (28).

Související články

Další články