Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

3 důvody, proč naše nová Miss Andrea Bezděková nikdy neprorazí ve světě

Andrea Bezděková je kočka, ale na světová mola to nedotáhne.
V sobotu večer skončila vláda Nikol Švantnerové, která musela přenechat korunku svojí následovnici Andree Bezděkové. Kráska s číslem 4 oslnila porotu a diváky nejvíc a bude nás během příštího roku reprezentovat na několika soutěžích krásy. Jenomže dveře světových přehlídek věhlasných návrhářů jí zůstanou navždy uzavřeny. Proč?

Andrea je hezká mladá žena, a pokud se bude snažit, tak svoje místo v rybníčku českého šoubyznysu najde. Ale to je tak všechno.

1. Už je moc stará

Ano, zní to drsně. Jednadvacetiletá modelka je ale pro většinu návrhářů prostě stará. Svoje múzy vybírají někdy kolem šestnáctého roku, kdy je ve většině států povoleno začít s přehlídkami. V jednadvaceti už má většina modelek vybudované jméno a mezi zakázkami si může vybírat.

Následující rok si bude Andrea Bezděková plnit povinnosti vůči sponzorům a jezdit na další soutěže krásy, takže než se dostane k vlastním projektům, bude jí 22 let. Pro srovnání – světoznámá modelka Cara Delevingne (23) začala fotit pro Vogue v deseti letech a dneska už odchází do modelkovského důchodu, protože si stihla vybudovat kariéru jako herečka.

2. Není zajímavá

Dneska je v módě ujetost a originalita. Tváří kampaní se stává modelka, která vyčnívá z davu, je něčím zajímavá. Andrea je sice velmi pohledná dívka, ale to je zatím všechno. Třeba nás ještě překvapí a ukáže, že umí i víc, než se poslušně usmívat do objektivu a odříkat naučené fráze.

3. Kdyby chtěla prorazit v modelingu, nehlásila by se do Miss

Která z našich českých krásek měla tu čest pózovat nebo chodit na mole pro ty nejslavnější návrháře? Simona Krainová (43), Eva Herzigová (43), Linda Vojtová nebo Karolina Kurková (32). Byla některá z nich Miss? Ne. Tyhle holky se co nejdřív sbalily a odjely na sobě makat do Paříže nebo jiné módní metropole. Spaly v levných hotelech a postupně se vypracovaly mezi top špičku.

Soutěž Miss totiž není o modelingu. Její vítězky jsou spíš moderátorky, hlasatelky, hostesky a především… Manželky a milenky sportovců a bohatých podnikatelů.

Na modeling jsou tu úplně jiné soutěže.

Ale je možné, že Andrea nás opravdu jednou překvapí, ve světě prorazí a my se jí budeme ještě omlouvat.

Související články

Další články