Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

3 důvody, proč mají lidé plné zuby Meghan Markle: Agrese a povýšenost v hlavní roli

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
hysterie
GLOSA: Z počátku to vypadalo, že se stane Meghan Markle (37) miláčkem Britů číslo jedna. Jenomže vévodkyně ze Sussexu malinko přestřelila start. Prakticky od zasnoubení se všechny zraky veřejnosti a hlavně novinářů upínaly na bývalou herečku. Meghan bylo všude tak moc, že jí lidé začínají mít už dost. Tady jsou 3 důvody, proč lidé nemusí manželku prince Harryho (34).
  • 1. Lidé v ní nevidí pokoru

Nejenom Britové si doslova zamilovali Kate Middleton. Lidi na svou stranu získala svou elegancí, pokorou a lidskostí. Tyhle vlastnosti se samozřejmě nedají upřít ani Meghan Markle (37), až na jednu výjimku.

Na veřejnosti nepůsobí tak pokorným dojmem jako právě Kate. Mnozí se shodují, že za to z části může i její minulost. Meghan byla herečka a právě kvůli některým odvážným a lechtivým scénám na ni lidé koukají skrz prsty.

Kate Middleton jsme sice mohli v minulosti několikrát vidět na fotkách v podroušeném stavu, ale žádné žhavé video nikdy nevylezlo na povrch. To se o Meghan říct nedá. Pár lidí na sociálních sítích napsalo, že na ně Meghan působí vulgárním dojmem. Samozřejmě, že Meghan nyní dodržuje všechna přísná pravidla, ale na první dojem zkrátka nezapůsobila nejlépe.

  • 2. Zbytečná pedantka

Meghan Markle sice vypadá na první pohled jako andílek, který je nejhodnější na světě, ale pravda bude trošku někde jinde. Personál vévodkyně se nechal slyšet, že s Meghan zažívá krušné časy. Meghan je údajně velké ranní ptáče a pěkná perfekcionistka.

Proto není výjimkou, že vévodkyně ráno brzy vstává a personálu dává pořádně zabrat. Někteří členové personálu dostávají i šest textových zpráv denně, ve kterých jim Meghan radí, jak se ve své práci zlepšit a zefektivnit.

Je jasné, že služebnictvo je tady od toho, aby Meghan bylo k ruce a nápomocno, ale na druhou stranu má všechno své meze.

  • 3. Nedá se vystát

S Meghan to má být údajně tak k nevydržení, že i personál začal opouštět svá místa. Palác opustil i věrný pobočník prince Harryho Edward Lane Fox, který byl celých pět let princovou pravou rukou.

Podobně na tom byla i osobní asistentka Melissa, která dala po půlroční zkušenosti s Meghan výpověď. Princ Harry už jednou řekl, že co jeho Meghan chce, to také dostane. Tohle tvrzení nahrává spíše druhé straně.

A něco na tom bude, protože podle průzkumu, který dělala firma YouGov, dopadla MegHan dost bledě. Co se týče oblíbenosti, tak se umístila až na šestém místě. A to není kdovíjak povzbudivé.

Související články

Další články