Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

3 důvody, proč jsou úspěšné ženy samy

Nemáte čas na partnera?
Zdroj: Facebook.com
Život je krutý. Buď si můžete vybrat kariéru, nebo rodinu. Skloubit obojí dohromady je ve většině případů nemožné. Zajímá vás, proč jsou úspěšné ženy většinou samy a zůstávají bez partnera? My to víme.

Ženy, které milují svou práci a nehodlají se vzdát své kariéry, končí často osamělé. Otázkou je, zda jim vůbec tato samota vadí, nebo jsou naopak spokojené a nic jim nechybí. Jedna skupina žen je naprosto šťastná, že má vlastní prostor a nikdo je neomezuje, a druhá skupina žen končí v slzách a touhách po miminku. My víme, proč bývají úspěšné ženy osamělé.

1. Mezi papíry se těžko seznamuje

Pokud své práci věnujete většinu času, je jasné, že vám ho pak moc nezbude na seznamování. Proto pokud chce žena rodinu, je potřeba vyjít i do ulic, baru, prostě do společnosti, kde je možnost se seznámit. V kanceláři na pana Dokonalého asi nenarazíme.

2. Mužské ego ženský úspěch neunese

Jen opravdu vyrovnaní a psychicky vyspělí muži zvládnou pochopit úspěch své ženy. Většina mužů se prostě nesmíří s tím, že je jejich žena samostatná a vydělá víc peněz než muž, který má být v roli živitele rodiny. Dřív nebo později to prostě začíná skřípat.

3. Zajetá pravidla se těžce mění

Pokud je žena už dlouho sama a je zvyklá na své soukromí, klid i rytmus života, není se pak čemu divit, že jí muž začne tento klid narušovat. Proto zůstávají ženy po třicítce samy. Ve vyšším věku se prostě přizpůsobuje hůř.

Související články

Další články