Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

3 důvody, proč jsou Rozina s Annou hodně nebezpečné kobry z Ulice

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 16 fotografií
glosa
Když pomineme nevěru Martina Maléře a číšnice Šárky, tak se nám v Ulici objevily staré, ale i nové tváře, které to vzaly pěkně od podlahy. Po dvouleté odmlce se vrátila Rozina a přibrala s sebou tajemnou olivovou krásku Annu. Tyhle dvě to společně pořádně rozjedou. Dvě mrštné kobry v hlavní roli s alkoholem a nestoudným oblečením jistě vzbudily pozornost u nejednoho diváka. Podívejme se na 3 důvody, proč jsou holky pěkně nebezpečné kobry.
 • 1. Mladá krev
 • Rozina i Anna jsou konečně mladá krev, kterou Ulice potřebovala. Dvě mladičké roštěnky můžou totiž napáchat tolik zla, že si to někteří z vás nedokáží ani představit. Moc dobře všichni víme, že v Ulici je pár ženatých chlapáků s krizí středního věku, kterým jedna taková šťabajzna dokáže pořádně zamotat hlavu.

  V neposlední řadě se na obě dvě krásky dá koukat. Už žádné tragické a vyčpělé ženské, které trápí šedivé vlasy a špatné známky dětí ve škole, pro které si nedokáží udělat čas ani na své muže a ti je pak musí podvádět.

  Anna i Rozina to umí roztočit, jak se patří. O tom se koneckonců jistě v budoucnu několikrát přesvědčíme.

  -2. Přítulné lištičky

  Jeden by mohl namítat, že Rozina je slušná a hodná holčička Ještě dva roky zpět se div nemodlila každý den a div neměla sex s gayem. Po dvou letech se ale do Ulice nevrátila roztěkaná holka, která neví, co se sebou, ale drsná a neohrožená Rozina, která je zatraceně sexy.

  A když z takové puritánky vyroste rajdička, tak je jasné, že ve vzduchu lítá pořádný průser. Jak Rozina se svou kamarádkou Annou ukázala, když čuchnou k alkoholu, tak to opravdu stojí za to. Navíc v přítomnosti kluků jsou hodně přítulné. A to se pak začnou dít věci.

  • 3. Velké lákadlo
  • Dvě rozmarné kočičky jsou vždycky velkým lákadlem pro potenciální predátory. Rozina i Anna se umí pořádně oháknout a jejich oblečení vyvolává v mužích šílené představy. Nechceme ani domýšlet, jak by to dopadlo, kdyby se třeba takovému Bedřichovi začala zapalovat lýtka.

   Nedej bože, kdyby si všiml i ostřílený lišák Jarda Hejl, že se mu po revíru potulují dvě mladé, krásné a nezadané dívky. Rozina a Anna si ani neumí představit, kolik nástrah na ně čeká na každém kroku. Tyhle krásky zamotají hlavu nejednomu chlapovi.

Související články

Další články