Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

3 důvody, proč je dobře, že Gabriela Gunčíková nakonec nevyhrála v Eurovizi!

Momentka z klipu I Stand.
Gabriela Gunčíková se ukázala jako velká bojovnice! Jako první Češka se dostala do finále Eurovize, vyhrála od fanoušků soutěž krásy a stala se tak Miss soutěže a vystoupení měla na jedničku. Nakonec to nevyšlo, ale to vůbec nevadí, proč?

1. Česko by čekala organizace další Eurovize

Vždyť ani za 10 let nedokážeme opravit dálnici z Prahy do Brna! Umíte si představit, že by Česká republika organizovala tak náročnou akci, jakou je Eurovize? To by byl pěkný trapas! Akorát bychom se před zbytkem Evropy zase ztrapnili a byli všem pro smích. To raději opravdu ne.

2. Gabriela by na vystoupení u nás neměla čas!

Krásná zpěvačka by si musela plnit povinnosti vítězky Eurovize a pořád by jenom někde cestovala. V létě by byla na všech evropských festivalech a na Čechy by vůbec neměla čas. A to by byla škoda. Vždyť tady má teď tolik nových fanoušků, kteří se třesou na to, až si ji naživo poslechnou!

3. Skončila by její rozjetá kariéra v Americe

Gabriela Gunčíková měla před soutěžením v Eurovizi dobře rozjetou kariéru v Americe. Jela velké turné s kapelou Trans-Siberian Orchestra a určitě by chtěla vystupovat dál. Jenomže takhle by musela pořád létat z Evropy do Států a přišel by moment, kdy by si musela vybrat kontinent. Takhle bude mít větší uměleckou svobodu a akce si bude vybírat sama.

Takže je dobře, že nakonec vyhrála zpěvačka z Ukrajiny!

Mohlo by vás zajímat

Další články