Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

3 důvody, proč do Česka žádný uprchlík nechce aneb Za co opravdu můžeme poděkovat komunistům

Tvrzení, že uprchlíci chtějí do Česka, je nesmysl. Nechtějí sem a mají
své důvody.
Zdroj: Twitter / oficiální zdroj
Uprchlíky můžeme rozdělit do dvou skupin. Jedna bude mít štěstí a skončí v Německu, Švédsku nebo ve Francii. Druhá skupina mít štěstí nebude a skončí v zemi, kterou zničili komunisté. Tvrzení, že uprchlíci chtějí do Česka, je nesmysl. Nechtějí sem a mají své důvody.

Před pár dny cizinecká policie oznámila, že ve vlaku na Pardubicku zadržela devět chudáků, kteří prchají ze Sýrie a Afghánistánu.

Co zde chtěli dělat? Vůbec nic, chtěli rychle odjet za hranice. Tvrdili, že šli skoro celou cestu pěšky, ale v Česku vlezli do vlaku, protože odsud chtěli zmizet co nejrychleji. Jejich cílem bylo Německo.

Ano, někteří uprchlíci zde skončí, ale dobrovolně to nebude. Pár tisíc zbídačených lidí sem bude umístěno kvůli nařízení Bruselu.

Kdyby Evropská unie nenařídila nějaké kvóty, tak všichni jedou na Západ. Tady by se dobrovolně rozhodl usadit jen blázen.

Vtipné je, že v Česku žijí tisíce lidí, kteří se bojí imigrantů, ale nežijí zde skoro žádní imigranti.

Česká republika pro ně není cílovou zemí, je to jen nutné zlo na cestě za svobodou.

Uprchlíků máme málo a ti, kteří se bojí, že sem zavlečou islám a džihád a šátky a malárii a já nevím co ještě, mohou děkovat komunistům.

Protože ti z této země udělali něco, kam se nikomu moc nechce.

Ti chudáci většinou utíkají z totálně rozkradených a zkorumpovaných zemí. Chtějí změnu. To je první důvod, proč se zde neusadí.

Ti lidé jdou za svým snem, že si jednou pustí vodu z kohoutku a napijí se. Takže nemohou třeba do Dejvic, kde se po vodě zvrací, a nemohou ani na jižní Moravu, kde v potrubí bydlí komáři. To je druhý důvod.

Těm lidem slíbili civilizaci. Kdo jede od východu a vidí zblízka dálnici D1, tak ví, že v civilizaci ještě není. A to je třetí důvod. Těch pár kilometrů za Rozvadov už prostě dojede každý.

Související články

Další články