Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 DNY LEŽEL DOMA MRTVÝ: Krále samby nalezl jeho domácí

Zdroj: Facebook
+ Dalších 12 fotografií
Smrt krále
Úterní dopoledne bylo smutné pro celý národ. Odešla jedna z nejzářivějších hvězd české hudební scény. Daniela Nekonečného (†52) nalezli mrtvého v jeho pronajatém bytě. Podle expartnerky Zuzany Kardové tam ležel mrtvý tři dny.

Zesnulý zpěvák si dlouhá léta pronajímal rodinný dům, kde s ním nějaký čas žila i bývalá partnerka Zuzana Kardová. Ta se ale před pěti lety odstěhovala po jejich rozchodu. Policie vyloučila u smrti Daniela Nekonečného cizí zavinění. Co se přesně stalo bude jasné až po pitvě. Podle slov bývalé přítelkyně ležel Dan v domě mrtvý tři dny.

Expřítelkyně Zuzana poskytla rozhovor pro Blesk, kde si dává za vinu smrt krále samby. Bydlela od něho kousek a nijak mu nepomohla. Neví přesně, co se mu stalo, ale je jí to strašně líto. S Danem žila dlouhých 19 let a byla mu nejbližším člověkem. „Našel ho majitel domu a prý tam ležel skoro tři dny, to je tak strašné,“ rozpovídala se zdrcená expřítelkyně.

Zuzana společně se sestrou Lenkou budou zařizovat poslední rozloučení , které proběhne v Motole. Po obřadu si Dana odvezou do rodných Boskovic, kde ho uloží vedle bratra a rodičů. Expartnerka je z celé věci zhroucená a opravdu smutná.

Související články

Další články