Není těžké uhodnout, že na prsa si jako první sáhli plastičtí chirurgové Libor Kment, který operoval Míšu Noskovou (32) a Míšu Gemrotovou (28), a Karel Urban, který se o splnění snu postaral u modelky Terezy Budkové (25). Jaký mají ale teď holky s odstupem času názor na plastické operace? Měnily by?

"Chtěla jsem to tak dlouho, že jsem věděla, co chci, a rozhodně bych to nechtěla měnit a vracet zpátky,“ komentovala své velké životní rozhodnutí Míša Gemrotová.

„Moje rodina a přátelé měli velice kladné reakce. Nejpříjemnější reakcí byla asi reakce mojí mamky, která když má nová prsa poprvé viděla, řekla, že jsou krásná a že si je nechá taky udělat,“ prozradila plány své maminky Tereza.

z čeho je Tereza nejvíce nadšená? Rozhodně z možnosti volit úplně jiné druhy oblečení a více se odvázat: „Velmi příjemnou změnou je spodní prádlo! Už konečně žádné push-upky! A celkově udělám v oblečení změny, protože si teď můžu dovolit i jiné střihy, jako například holá záda,“ radostně plánovala Tereza. Dokonce si chvíli po zákroku už střihla přehlídku spodního prádla v odsvěceném kostele Sacre Couer a získala obrovský aplaus.

Nejdéle má ale prsa Míša Nosková, která si už ani nepamatuje, jak vlastně původně její ňadra vypadala. „Nedokážu posoudit, jak se mi změnil život. Jen vím, že se mi teď chodí mnohem lépe v plavkách a nosím více výstřihů. Negativní reakce jsem za celou dobu nezaznamenala,“ nadšeně hodnotila svůj život s novými přednostmi Míša Nosková.

I vy v naší fotogalerii můžete posoudit, jestli to jsou implantáty povedené, nebo do toho holky radši neměly jít…