Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 bylinné zázraky, za které vám vaše tělo poděkuje. Šípky pomohou s hubnutím

Zdroj: Profimedia.cz
Podzim je zase tu a s ním i doba horkých nápojů, které hezky zahřejí vaše tělo. Byliny a čaje by měly být ve vašem pitném režimu v tomto období jako základ. Nejenže vám navodí dokonalou podzimní astmosféru, jejich blahodárné účinky pocítíte na celém těle, a dokonce i zhubnete.

Pokud jste za léto nabrali nějaké to kilčo navíc z lahodných zmrzlin, tak pro vás máme skvělý tip, jak proti tomu bojovat. Výborné jsou na to bylinky. Už naše babičky říkaly, že bylinkami se dá vyřešit snad cokoliv a měly rozhodně pravdu. Tyto bylinné čaje vám pomohou nejen s váhovými problémy, ale třeba i s ekzémem a nespavostí.

- Šípkový čaj

Na podzim rozhodně nemohou chybět šípky. Jejich červené bobule navozují nejen tu pravou podzimní atmosféru, ale jsou hotový zázrak. Šípkový čaj je skvělým asistentem při hubnutí, pomůže vám zbavit se tuku na bříšku. Takže pokud s touto partií léta bojujete, tak už víte, co dělat. Šípek má vysoký obsah vitaminu C a excelentní detoxikační účinky. Navíc pomáhá proti stárnutí pleti. Pít ho můžete až 3–4krát denně.

- Tymiánový čaj

Pomáhá při obezitě, nespavosti, horečce, kašli, a dokonce i při menstruačních bolestech! Je plný vitamínů C, A, železa, fosforu a manganu. Nejlépe uděláte, když si ho dáte ráno nalačno. Uvidíte, že se vám po něm uleví.

- Rooibos čaj

Čaj, který je vyrobený z jihoafrického keře, má velmi mnoho pozitivních vlastností. Tento zdroj minerálů a vitamínu C je vynikající antioxidant a blahodárně působí na kožní problémy. Pokud trpíte ekzémem, toto je ta správná cesta. Navíc snižuje cholesterol a ozdravuje srdíčko. Pijte šálek každý den a budete jako rybička.

Související články

Další články