Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

29 zneuctěných těl! Anatolij vykopával dívky z hrobů a vyráběl z nich panenky

+ Další 2 fotografie
Fotogalerie hrůzy
Z toho případu opravdu běhá mráz po zádech. Dvaapadesátiletý ruský občan jménem Anatolij Moskvin vykopával lidská těla z hrobů a vyráběl z nich panenky. Moskvin zneuctil nejméně 29 těl a skončil v léčebně. Nyní by měl být z psychiatrického oddělení propuštěn.

Dvaapadesátiletý Anatolij Moskvin není duševně zcela v kondici. Proslavil se tím, že vykopával dívčí těla z hrobů a pak z nich vyráběl panenky. Mumifikoval je a dával jim boty i punčocháče. Také mrtvolám líčil obličeje. Moskvin exhumoval těla dívek ve věku 3 až 12 let. V roce 2011 skončil na psychiatrii.

„Své dívky jste nechali v chladu a samotě. A já je přivedl zpět domů a zahřál,“ oznámil rodičům dívek při slyšení. Jeho děsivá slova mimo jiné cituje web TN.cz.

Zdálo se, že šílenec na věky skončí na uzavřeném oddělení. Jenže nyní má být Moskvin znovu propuštěn na svobodu. Podle ruského zpravodajského portálu newsroom24.ru v prosinci roku 2018 totiž vypršela platnost příkazu o umístění na psychiatrii. Neexistuje právní důvod, aby Moskvin dále pobýval v blázinci.

Ruští odborníci varují, že Moskvin představuje pro společnost velké riziko. Je prý jisté, že po případném propuštění bude v morbidní činnosti pokračovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články