Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

27 let od natáčení seriálu Chůva k pohledání: Z rozkošné Grace vyrostla kráska s uhrančivýma očima

Chůva k pohledání: Madelina Zima alias Grace vyrostla a zkrásněla
Zdroj: Columbia TriStar Domestic Televisio / Madeline Zima archiv
+ Další 4 fotografie
proměna
Už je to neuvěřitelných 27 let od natáčení legendárního seriálu Chůva k pohledání. Herci se od té doby pořádně změnili. Samozřejmě zestárli, další dospěli a vyrostli do krásy. To je případ i Madeline Zima (35), která se v seriálu objevila jako teprve osmiletá dívenka. V současnosti se stále věnuje herectví a vyrostla z ní půvabná dáma.

Madeline Zima stanula před kamerou již jako šestileté děvčátko ve filmu Ruka na kolébce, díky kterému se dostala vůbec poprvé do povědomí diváků, kteří si ji jako malou a rozkošnou dívenku okamžitě zamilovali.

O pouhé dva roky později v roce 1993 v osmi letech dostala svoji životní roli v legendárním seriálu Chůva k pohledání, kde ztvárnila rozkošnou dceru filmového producenta.

Postava vtipné a občas drzé Grace vynesla herečku do skutečných hereckých výšin a o jejím talentu už nebylo pochyb. Madeline Zima na rozdíl od jiných dětských herců u své profese zůstala a v pětatřiceti letech má na kontě hned několik seriálových a filmových rolí.

Svedla Davida Duchovnyho

Od roku 2007 Madeline mohou diváci vidět v kultovním seriálu Californication, kde si zahrála šestnáctiletou Miu, která dostala do postele Franka alias Davida Duchovnyho

Mezi herci se proslýchá, že to vlastně Madeline nemusela ani tak hrát, protože i v soukromí je velmi vášnivá a náruživá. O tom koneckonců svědčí i to, že ji oslovil pánský magazín FHM na focení lechtivější fotek.

Dnes je z Madeline Zima půvabná dáma s uhrančivýma očima, která má perfektně rozjetou kariéru a mezi pány si může vyloženě vybírat.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy