Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

26 fotek plných LÁSKY a BOLESTI: Muž fotil boj své ženy s rakovinou až do úplného konce

Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
velká galerie
Někdy umí být život obzvlášť krutý, jako v případě mladé Jennifer Merendino. Jennifer konečně našla muže svých snů a prožívala nejšťastnější období svého života. Konala se velká svatba a nic nebránilo tomu, aby novomanželé šli společně vstříc novému životu. Bohužel pouhé čtyři měsíce po svatbě Jennifer zemřela na rakovinu prsu. Manžel zdokumentoval boj své ženy se zákeřnou rakovinou od začátku do úplného konce.

„Když jsem Jennifer spatřil, okamžitě jsem věděl, že je to ta pravá. O šest měsíců později jsem ji v naší oblíbené italské restauraci na kolenou požádal o ruku. Neuběhl ani rok a vzali jsme se v Central Parku, obklopeni rodinou a přáteli. Později té noci jsme tančili náš první tanec jako manžel a manželka,“ popisuje na svém webu první setkání a svatbu Angelo Merendino.

„O čtyři měsíce později Jenn diagnostikovali rakovinu prsu. Vzpomínám si přesně na ten okamžik, Jennin tón hlasu a otupělý pocit, který mě obklopil. Ten pocit mě už nikdy neopustil. Nikdy nezapomenu, jak jsme se dívali jeden druhému do očí, drželi se za ruce a říkali si: Jsme spolu a spolu to zvládneme,“ popsal nejhorší chvíle svého života.

„Snažil jsem se dát rakovině lidskou tvář prostřednictvím své milované ženy. Ukázat bolest, strach, smutek a osamělost, kterým Jenn čelila. Ze všeho nejdůležitější ale je, že fotky ukazují naši lásku,“ dodává Angelo.

Vy se nyní můžete podívat do galerie na unikátní snímky Jennifer, která statečně bojovala s rakovinou od začátku až do jejího konce. Její manžel Angelo na její počest zveřejnil srdcervoucí fotky, které měly být původně jen pro rodinu, ale nakonec se rozhodl všechny je zveřejnit.

Související články

Další články