Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

25 snímků neodolatelné Evy Decastelo: Postavu by jí mohla závidět kdejaká dvacítka

25 snímků neodolatelné Evy Decastelo: Postavu by jí mohla závidět kdejaká dvacítka
Zdroj: E. Decastelo pro eXtra.cz
+ Dalších 21 fotografií
galerie
To, že se moderátorka a herečka Eva Decastelo (41) nemá za co stydět, ví snad každý. V jejím věku vypadá lépe než některé dvacetileté slečny, které jí mohou krásnou postavu závidět. Na Instagram však přidala fotku, kde vystavila své přednosti a naznačila, že zbytek těla je nic moc. Podívejte se na ... fotek, které dokazují, že je to opravdu veliká kočka.

Eva Decastelo, kterou můžete vídat v pořadu Extra Host nebo v seriálu Slunečná, je důkazem, že ženy s věkem zrají. Eva sice neprorazila jako modelka, když si to přála, povedlo se jí však proslavit na herecké scéně a v moderování. Dokonce měla možnost nafotit hned několik kalendářů a stála před objektivem mnoha profíkům. Stát se modelkou? Splněno.

Kamarádky a fanynky ji vychválily

Na Instagramu vytasila své bujné poprsí a rozhodně neudělala chybu. Ke snímku připsala, že "zbytek těla je nefotitelný, ale takhle to ještě jde". Fanynky i kamarádky se do komentářů hned vyjádřili, že se rozhodně nemá za co stydět. "Evi! Zbytek našeho těla jsou přece naše děti, rohlíky a čokolády," chlácholila ji Vlaďka Erbová

Prohlédněte si galerii plnou fotek, kde je Eva neodolatelná.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy