Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

25+ nejdojemnějších fotek z pohřbu: Jirku (†54) na druhý břeh doprovodila Iveta (†48)

Zdroj: eXtra.cz/Profimedia.cz/archiv
+ Dalších 46 fotografií
Velká galerie
V čele s Andreou Pomeje a příbuznými se s Jiřím Pomeje přišly ve středu rozloučit davy lidí. V obřadní síni českobudějovického krematoria jich mohly být až tři stovky. Potom, co herci, dabérovi a producentovi dali jeho nejbližší sbohem, ho na druhý břeh doprovázela exmanželka Iveta Bartošová (†48). Na pohřbu zazněla její píseň Z pekla štěstí.

Rodina, kamarádi a kolegové se loučili s Jiřím Pomeje (54) i za tónů duetu Daniela Hůlky a Ivety Bartošové (†48) Z pekla štěstí.

Smuteční hosté si mezi sebou šuškali, že právě Pomejeho exmanželka po skočení smutečního obřadu přivítá na druhém břehu. „Jirka už je zase s Ivetkou,“ znělo chodbou českobudějovického krematoria.

Na pohřbu oblíbeného herce, dabéra a producenta nechyběla Andrea Pomeje, která ho opustila kvůli problémům s alkoholem. Vzhledem k boji s rakovinou ale rozvod nechala pozastavit. Po obřadu opouštěla síň zadním vchodem za doprovodu rodičů. „Opovažte se, opovažte se,“ křičela na přítomné fotografy Jiřího sestra Petra.

Dát naposledy sbohem Jiřímu Pomeje dorazili také Zdeněk Troška, Vendula Pizingerová nebo Dana Morávková s manželem, hudebníkem Petrem Maláskem.

„Měl neuvěřitelnou energii. To jeho nadšení, neměl nikdy reálný podtlak. Naposledy jsme se viděli před dvěma lety,“ zavzpomínal Troška. „Naposledy jsem s ním mluvil dva dny před smrtí, bavili jsme se jako normálně. Je to pro mě velká tragédie,“ řekl Pavel Pásek, kamarád, který po Jirkově boku stál až do samého konce.

Kvůli neodkladným pracovním povinnostem se z pohřbu omluvila Pomejeho první manželka Michaela Kuklová, stejný důvod pro nepřítomnost měl i hudební boss František Janeček, kterého zastoupila jeho dcera Alice Janečková.

Související články

Další články