Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

25 let od natáčení: Herečky z Přátel stárnou s plastikami v zádech. Jedna na to kašle

Zdroj: csfd.cz / Instagram
+ Dalších 35 fotografií
Proměna
Uběhlo již 25 let od odvysílání první epizody kultovního seriálu Přátelé. Herečkám, které díky seriálu znal najednou celý svět, bylo tehdy kolem třiceti let. Nejmladší z tria Rachel, Phoebe a Monika byla Rachel Green v podání Jennifer Aniston (50). Ta nastoupila do seriálu jako pětadvacetiletá. Zatímco Jennifer a Lisa Kudrow (55) stárnou s grácií, představitelku Moniky Courteney Cox (55) byste možná dnes ani nepoznali.

Seriál Přátelé patří mezi nejúspěšnější seriály vůbec. Byl vysílán ve více než sto zemích a stále se umisťuje na velmi dobrých místech na žebříčcích sledovanosti. Poslední epizodu v roce 2004 sledovalo ve Spojených státech na 51,1 milionu lidí.

Za deset let vysílání obdržel seriál 7 cen Emmy, Zlatý glóbus, 2 ceny SAG a dalších několik ocenění a nominací. Do osudů oblíbené šestky kamarádů, odehrávajících se převážně v newyorském bytě a kavárně, se zamiloval snad každý, kdo viděl alespoň jeden díl.

Jennifer Aniston platila za vzor krásy mnoha žen. Celé desetiletí chodily klientky do kadeřnických salonů s její fotkou, protože každá chtěla mít vlasy "na Rachel". Jennifer zkrátka udávala trendy a pozadu nebyla ani Courteney Cox coby Monika. Zatímco ale bývalá žena Brada Pitta stárne s grácií, Courteney to přehnala s botoxem, a jak sama přiznala, občas se při pohledu do zrcadla lekne. Pětapadesátiletá herečka se nechala slyšet, že neustála tlak veřejnosti a za každou cenu chtěla vypadat o několik let mladší. Teď svých rozhodnutí lituje, protože ve tváři už to zkrátka není ona.

Nejstarší z hereček Lisa Kudrow kromě role Phoebe už další závratnou nabídku nedostala, ale zato žije od roku 1995, kdy se vdala za Michela Sterna, poměrně klidným rodinným životem. S manželem má syna Julina (21).

Související články

Další články