Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

25 kouzelných fotek ze svatby Bohuše Matuše: Sladká nevěsta a dojatý ženich

25 kouzelných fotek ze svatby Bohuše Matuše: Sladká nevěsta a dojatý ženich
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Dalších 21 fotografií
Svatba Bohuše Matuše

Konečně se dočkali. Bohuš Matuš (47) si dnes vzal za ženu svou milovanou partnerku Lucii (18). Pro ni pak byla svatba speciální hned dvakrát, protože dnes oslavila také osmnácté narozeniny. Kouzelné svatby se zúčastnila i dcera nevěsty a ženicha Natálka, která přišla na svět poměrně nedávno. 

V Areálu Krtkův svět v Doních Měcholupech to dnes pořádně žiije. Ve 14 hodin si tam totiž řekli své ano Bohuš Matuš a jeho láska Lucie. Nyní následuje mejdan, během kterého novomanželé oslaví svůj velký den.

Zatímco na svatbu mohlo kvůli platným opatřením jen několik lidí, na párty už dorazilo mnohem více přátel. Mezi hosty jsou například Kateřina Brožová, Daniel Hůlka, Milan Peroutka, Magda Malá, producent Oldřich Lichtenberg z divadla Broadway nebo další producent Petr Tomeček, který dal dvojici jako svatební dar nové auto.

Pohádková nevěsta

Obřad se Bohušovi s Lucií náramně povedl a bylo vidět, že si na svém velkém dni dali záležet. Prim hrála růžová a bílá barva, které zdobily jak nevěstu, tak i malou Natálku. Ve světlých odstínech byla laděná i květinová výzdoba a svatební dort.

Přítomní hosté se během obřadu nemohli vynadívat na nevěstu, které to náramně slušelo a vypadala skutečně jako z pohádky. Pro svůj velkolepý den zvolila nádherné bělostné šaty, které doplnila jemným líčením a jednoduše zvoleným účesem.


Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy