Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

24 věcí, které jste nevěděli o vašem znamení! Podívejte se, na co si dát ve vztahu pozor a co se naopak vyplatí ocenit

Tuhle ostrou kritiku možná neustojíte.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Je zřejmé, že každé znamení je charakteristické vlastnostmi, které jsou pro ně typické. Ovšem za každým znamením se skrývá také něco, co je pro jeho povahu trochu atypické. Podívejte se, jaká tajemství skrývají jednotlivá znamení za svou povahou.

1. Vodnář

Přestože vodnáři mohou působit velmi klidně až trochu submisivně nebo stydlivě, mají své momenty, kdy umí být velmi hlasití. Nezaměňujte stydlivost za hloupost, pokud se vodnáři něco nelíbí, dá to jasně najevo.

2. Vodnář ve vztahu

Přesto, že vodnáři jsou velmi milující znamení, dejte si pozor, abyste je svými city nezadusili. Jestli totiž vodnáři něco milují, tak je to jejich svoboda.

3. Ryby

Ryby často upřednostňují potřeby ostatních před svými vlastními. Pokud jste ryba, měli byste si dát pozor, aby vaši laskavost někdo nezneužil ve vlastní prospěch.

4. Ryby ve vztahu

Pokud se ve vztahu ryby začnou obviňovat z nějaké chybky, často to vypadá jako úplný konec světa. Zklamání ze sebe sama totiž nesou nejhůře ze všech znamení.

5. Beran

Můžete se na ně spolehnout, že si poradí v každé situaci. Sami se velmi rádi staví do vůdčí pozice, i když ne vždycky na to mají.

6. Beran ve vztahu

Pokud s beranem ve vztahu nezvládnete držet krok, máte smolíka. Navíc neoplývají zrovna trpělivostí, načež vy se jí jako partner budete muset doslova vyzbrojit.

7. Býk

Býci jsou velmi spolehliví, ovšem často si až obsesivně hlídají své území. Když se do něčeho dají, jen tak je to nepustí.

8. Býk ve vztahu

Býci jsou oddaní partneři. Můžete s nimi počítat ve vztahu na dlouhou dobu a jen tak nějaká překážka je nezastaví.

9. Blíženci

Blíženci jsou často otevření jedinci, kteří jsou neustále středem pozornosti. Ovšem najdou se naopak i umělecké duše, které raději bloumají po světě uzavřené do sebe.

10. Blíženci ve vztahu

Jako partneři mohou sice občas působit, že mají dvě tváře, ovšem mějte na paměti, že se často jednoduše snaží zvážit všechny možnosti, aby učinili správné rozhodnutí. Jsou velmi loajálními partnery, ale je třeba se obrnit trpělivostí.

11. Rak

Raci jsou známí tím, že se vyhýbají konfliktům, ovšem pokud někdo ublíží jejich blízkým, neváhají za ně bojovat.

12. Rak ve vztahu

Raci jsou velmi citliví a emotivní, někdy až přehnaně, ovšem pokud jim ublížíte, buďte si jisti, že vás ze svého života dokáží vyškrtnout téměř okamžitě.

13. Lev

Pokud má lev špatný den, nestavte se mu do cesty. Mohli byste toho hořce litovat a váš den by nebyl o nic víc veselejší než ten jeho.

14. Lev ve vztahu

Sice se o nich říká ledacos, ale málo se ví, že jsou ve skutečnosti velmi oddaní partneři a jako správní králové zvěrokruhu ochotně přispěchají na pomoc, pokud je potřeba. Jen je nesmíte začít nudit.

15. Panna

Uvnitř každé puntičkářské, organizované panny se ve skutečnosti skrývá velmi neorganizovaný chaotický jedinec, který se nejvíc ze všeho bojí, že ztratí kontrolu.

16. Panna ve vztahu

Ve vztazích je velmi intenzivní, stejně jako ve vztahu k práci. Méně je ovšem někdy více a pannám se často musí připomínat, že by měly trochu ubrat.

17. Váha

Váhy bývají často na vážkách právě z toho důvodu, že by nerady někomu ukřivdily. Nejprve raději zváží všechna pro i proti, než učiní jakékoliv rozhodnutí.

18. Váha ve vztahu

Pamatujte, že to vlastně myslí dobře. Není to tak, že by ve vztahu nezvládly převzít iniciativu, jen si nechtějí nikoho poštvat proti sobě.

19. Štír

Štíři jsou velmi nevypočitatelní a posedlí snahou mít věci pod kontrolou. Na druhou stranu si vzhledem ke své prudké povaze dobře uvědomují, jak je důležité umět odpouštět.

20. Štír ve vztahu

V lásce jsou štíři velmi intenzivní. Buďto do toho s nimi půjdete na plno, nebo vůbec. Pro štíry není nic mezi tím.

21. Střelec

Přesto, že se často schovávají za svůj vtip a šarm, uvnitř se skrývají snílci, kteří milují dlouhé diskuze a jsou velmi dobrými posluchači.

22. Střelec ve vztahu

Ušli by světa kraj, aby našli tu pravou lásku, ovšem často pro oči nevidí, že ta pravá může čekat třeba vedle u sousedů.

23. Kozoroh

Na povrch působí velmi zodpovědně, ale uvnitř skrývají pár uzamčených komnat, jejichž obsah je sice trápí, ale za žádnou cenu je nechtějí otevřít.

24. Kozoroh ve vztahu

V partnerství budou vždycky vyhledávat rodinné zázemí a teplo domova. I když si užívají každé dobrodružství, ocení, když se mohou vrátit někam, kde je pro ně bezpečno.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy