Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

24 let od natočení Titaniku: Takhle dnes vypadají Kate a Leonardo

Leonardo DiCaprio a Kate Winslet ve filmu Titanic.
Zdroj: 20th Century Fox/Paramount
+ Dalších 12 fotografií
Titanic

Od rolí, které Kate Winslet (45) a Leonarda DiCapria (46) proslavily po celém světě, uběhlo dlouhých 24 let. Hvězdy megafilmu Titanic si od té doby zahrály nespočet různorodých rolí, získaly Oscara a Kate k tomu mezitím stihla porodit tři děti třem různým mužům. Jak se oba slavní herci od natáčení Titaniku změnili?

Oscarový snímek Titanic od režiséra Jamese Camerona uvede dnes ve 20:15 televize Prima. Podívejme se, co je nového u dvou představitelů hlavních rolí tohoto fenomenálního snímku.

Kate Winslet nepřestává okouzlovat

Začněme u Kate Winslet. V říjnu oslaví 46. narozeniny a vypadá stále perfektně. Zub času se totiž na Kate prakticky vůbec nepodepsal. Proto chtějí všichni logicky vědět, jak to vlastně dělá. Už dřív se jí navíc výrazně zdvihlo obočí, takže se okamžitě objevily spekulace o botoxu.

Jenže Kate se všem otázkám staví doslova čelem. Na přímý dotaz novinářky z časopisu People se smíchem odpověděla: "Sleduj moje čelo." Naklonila se dopředu a začala pohybovat obočím tak, jak by to její "botoxové" kolegyně rozhodně nedokázaly.

"Vidíš ten pohyb? Jsem vážně pyšná na ten pohyb," řekla poté s úsměvem herečka.

Zůstává optimistická

Kate Winslet přiznává, že už to také není, co to bývalo. Některé vrásky už prostě nezmizí.

Přesto je optimistická. "Mám velká prsa, zadek a chlapa, co mě miluje. Tak jako každý se někdy necítím zrovna sebevědomě, ale můžu opravdu upřímně říct, že jsem se nikdy necítila tak dobře kvůli svým křivkám," uzavřela rozhovor Kate.

Leonardo DiCaprio je stále idol

Leonardo DiCaprio je i dnes ideálem mnoha dívek. Jak by také mohl chodit s tolika mladičkými modelkami hned za sebou? Leo zkrátka má něco do sebe. Každý se ale nějak vyvíjel. Jak šel čas s jedním z nejtalentovanějších herců současnosti?

Výrazných rolí má za sebou více než dost, ale do smrti bude jistě vděčný příležitosti, kterou dostal v roce 1997 ve filmu Titanic. Chybělo málo a v trháku Jamese Camerona by hrál hlavní roli Matthew McConaughey.

Chudého mladíka Jacka Leo zahrál tehdy tak přesvědčivě, že už na tento velkofilm nikdo nikdy nezapomene. Však si také některé ženy pouštějí ledovcovou romanci pořád dokola. To jistě platí i o jiných snímcích, kde tento charismatický herec ztvárnil převážně role hlavní.

Ve filmu Chyť mě, když to dokážeš zase geniálně zahrál podvodníka Franka W. Abagnala, který byl noční můrou pro FBI. Ta po něm pátrala ve více než třiceti státech. Postava vykutáleného zlodějíčka mu neskutečně seděla. Však byl také pod vedením zkušeného Stevena Spielberga.

Zasloužený Oscar

Svým fenomenálním výkonem uchvátil Leonardo DiCaprio veřejnost jako Vlk z Wall Street nebo Revenant, za kterého konečně dostal vytouženého Oscara. Nebylo hereckého kolegy, který by mu to nepřál.

DiCaprio si podle všech zasloužil Oscara už léta, ale štěstí se na něj usmálo teprve v roce 2016, kdy si za ztvárnění lovce a trappera vysloužil sošku za nejlepší mužský herecký výkon. Za Vlka z Wall Street sice Oscara nedostal, ale všichni si mysleli, že ho dostat měl. Fenomenální Martin Scorsese si ho do role mafiánského obchodníka Jordana Belforta sám vybral.

V následující fotogalerii se podívejte, jak šel s oběma herci čas.

Související články

Další články