Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

23letý youtuber si koupil dům v Hollywoodu za 100 milionů! Kde na to proboha vzal?

Chatička v Hollywoodu.
+ Dalších 5 fotografií
Youtubeři jsou zdá se již zcela definitivně novou kategorií celebrit. Kromě zástupů fanoušků či nevyhnutelných opileckých excesů už totiž mají i pořádné peníze. A po vzoru ostatních hvězd si jich dokáží užívat.

Nejnovějším příkladem je 23letý Jordan Maron, který sice není zdaleka nejoblíbenějším youtuberem, ale přesto dokázal vypláznout v přepočtu 107 milionů za skromnou vilku s pěti koupelnami v Hollywoodu.

Kdy tedy můžeme čekat podobný počin od Teri Blitzen nebo třeba Fattyho?

V našich malých vodách se youtubeři podobných peněz asi nedočkají, protože ten nejlepší na světě, Felix Kjellberg, má přes 39 milionů odběratelů a 10 miliard zhlédnutí. To se při vší úctě v České republice nasbírat nedá.

CaptainSparklez, jak si Maron říká, má ale „pouhých“ 1,9 miliardy zhlédnutí a stejně vydělává stovky milionů. Je tak docela možné, že například čeští ViralBrothers, kteří už začali natáčet v angličtině, na tuto metu časem dosáhnou.

Mohlo by vás zajímat

Další články