Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

23 let starý snímek… Takhle vypadala Dáda Patrasová po porodu své dcery

+ Dalších 17 fotografií
Dáda Patrasová
Že Dáda Patrasová byla vždy pořádná kočka, o tom se už popsaly stohy papíru. Teď se pochlubila dvacet tři let starým snímkem, který zachycuje období, kdy si domů převážela svou dceru Annu jen pár dnů po jejím porodu.

Vždy se řadila k nejkrásnějším ženám českého showbyznysu. A nejen pro její krásu, ale i talent si ji vybral Felix Slováček. Mluvilo se o tom, že ji do manželství doslova donutil… Teď ukázala snímek, na kterém vypadá fantasticky, a to i přes to, že jen pár dnů před jeho vznikem se vydala ze všech fyzických sil. „A taková byla moje Jahodová holčička před 23 lety cestou z porodnice, už tehdy měla krásný hlas,“ napsala k dobovému snímku Dáda, o které se dodnes mluví jako o idolu dětských srdcí.

Před 23 lety porodila dceru Annu Slováčkovou, která po vzoru matky není v showbyznysu žádnou neznámou. Má nejen svou hudební skupinu, ale září v několika muzikálech. Před časem na sebe upozornila i v oblíbené hudební show Tvoje tvář má známý hlas.

Mohlo by vás zajímat

Další články