Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

23 fotek bujného poprsí plastikové Lely Ceterové: Je opravdu ještě atraktivní?

Zdroj: Instagram/@lela_ceterova_official
+ Dalších 19 fotografií
galerie
Přítelkyně MMA zápasníka Karlose Vémoly (34) playmate Lela Ceterová (30), je velmi dobře známá tím, že miluje plastické operace a jen těžko najdete něco, co upravené nemá. Nejvíce se chlubí svým poprsím, které velice ráda vystavuje na sociálních sítích a také na veřejnosti. Podívejte se do naší galerie a posuďte sami, jak vypadají...

Modelka Lela Ceterová má dvě možnosti, jak na sebe strhnout veškerou pozornost, když se zúčastní nějaké akce. Buď lidé sledují její obří rty, které často špulí, nebo její upravená prsa, která připomínají dvě zralá pomela.

Fotí se s dcerou a vystavuje ňadra

Její přítel Karlos Vémola se Lelou pyšní a mají spolu dceru Lilinku. V poslední době playmate sdílí na Instagramu hlavně fotky s ní, ale nezapomíná na snímcích vystavit i své upravené poprsí a našpulené rty.

Provokující snímky

Lela nemá žádný problém se ukázat a přidávat na sítě rajcovní fotky v prádle nebo odhalujícím body. Avšak ne každému se tyto plastické úpravy, které za posledních několik let podstoupila, líbí. V naší galerii takových snímků najdete hned několik, tak se můžete podívat, co má Vémola doma.

Související články

Další články