Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Konec Leváka Boba v Survivoru: Přechytračili ho Pirát s Tomášem. Jejich tah nečekal a zíral jako puk

+ Dalších 20 fotografií

Soutěžící v Survivoru konečně pochopili, jak se tato hra hraje. V poslední odvysílané epizodě Samuel Krištofič a Tomáš Rys jednoduše a lehce přechytračili Radka Polomíka, který si přitom myslel, že trumf v rukávu má on. Během kmenové rady se použily dokonce tři imunity a jedna výhoda. Pro Radka to ale mělo nešťastný konec. V drsné reality show on jako hráč končí. 

Poslední odvysílaná kmenová rada zaručeně vstoupí do dějin českého Survivoru. Nejenže došlo ke geniálnímu obehrání soupeře, ale zároveň se také "vyplýtvaly" hned tři skryté imunity najednou.


Za skvělým herním tahem stojí Samuel Krištofič alias Pirát a Tomáš Rys, kteří předtím tvořili alianci s Martinem Prágrem, jenž již vypadl. A tak tato dvojice musela vymyslet něco extra, aby přehrála zbylé členy, kteří měli jasnou početní převahu. Pirát během Survivoru dokázal nasbírat dvě celé skryté imunity a Tomáš Rys jen jednu, kterou mu daroval Márty.

Ve druhé alianci si Radek Polomík, který připomíná Leváka Boba ze seriálu Simpsonovi, myslel, jaký má trumf v rukávu. Našel totiž výhodu, která mu umožňovala zrušit platnost jedné skryté imunity. Když došlo na kmenovou radu, potom teprve začala pořádná show, na kterou se diváci těšili už od začátku.

Geniální herní tah

Nejprve po ukončeném hlasování vstal Tomáš, který přišel za moderátorem Ondřejem Novotným s tím, že chce použít svou skrytou imunitu a zahrát ji za Piráta. Poté vstal jeho parťák a zahrál svou imunitu za Tomáše. Vzápětí se do toho vložil Radek, který využil svou výhodu a zrušil imunitu Tomášovi. Co ale nečekal, bylo to, že Pirát vstane ještě jednou a vytáhne další skrytou imunitu, kterou samozřejmě zahrál opět za Tomáše.

Odchod Radka ze Survivoru:


Tento herní tah nakonec Radkovi zlomil vaz. Musel si vybrat z nádob osudu a vybral si tu s krví. Se Survivorem se ale ještě úplně neloučí, neboť v příštím dílu se objeví v porotě.

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou vysíla TV Nova v roce 2024. Reality show vznikla v Dominikánské republice a hrálo se v ní o výhru 2 500 000 Kč.

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími byli například Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr. Vítězem se stal Martin Mikyska, který je známý jako Mikýř.

Moderátorem byl Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy