Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

20 žhavých snímků ozdoby Tvoje tvář má známý hlas 2020: Andrea Kalousová je jasný tahoun

20 žhavých snímků ozdoby Tvoje tvář má známý hlas 2020: Andrea Kalousová je jasný tahoun
Zdroj: Andrea Kalousová archiv
+ Dalších 16 fotografií
velká galerie
Na obrazovky televize Nova se už 5. září vrací formát plný velkých proměn, skvělých hudebních čísel a oblíbených českých hvězd v rolích světových i tuzemských ikon populární hudby Tvoje tvář má známý hlas. Mezi osmi soutěžícími bezesporu vyniká svojí krásou a půvabem modelka a přítelkyně baviče Kazmy (35) Andrea Kalousová (23), která je podle mnohých diváků hlavním tahounem této řady.

Show Tvoje tvář má známý hlas už nyní zná kompletní osmičku účinkujících. Jsou jimi Erika Stárková, Albert Černý, Bára Basiková, Martin Schreiner, Jitka Čvančarová (42), Jordan Haj, Andrea Kalousová a Bořek Slezáček

Z dámského soutěžního osazenstva je nejmladší modelka a přítelkyně baviče Kazmy (35) Andrea Kalousová, kterou mají mnozí diváci za ozdobu letošní Tváře. "Andrea je nejenom krásná, ale podle mě má i talent na zpívání. Moc hezky se na ni bude koukat," zní jeden ze stovky komentářů na sociálních sítích.

Samotná Andrea Kalousová je moc ráda, že se letošní řady zúčastní: "Těším se hodně, je to pro mě velká výzva. Vyzkouším si, jak jsem pevná v kramflecích."

Její největší fanynkou bude zřejmě babička: "Já jsem to říkala babičce a ta z toho byla nadšená, říkala, že mě obdivuje, že do toho jdu," dodala půvabná modelka, na jejíž fotky se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy