Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

20 žhavých fotek modelky Anety Sulek: Během pandemie koronaviru tvrdě maká na svém těle

Zdroj: Aneta Sulek archiv
+ Dalších 16 fotografií
galerie
Sympatická modelka Aneta Sulek (28) má i přes pandemii koronaviru neustále něco na práci. Kromě toho, že jako máma na plný úvazek se stará o svého malého syna, tak v Dubaji investuje do nemovitostí. Aneta momentálně nechala práci stranou a vyrazila se svým synem na Maledivy načerpat trochu síly ze sluníčka a moře.

Spoustu známých českých osobností prchlo před pandemií koronaviru za sluníčkem. Oblíbenou destinací českých celebrit se staly jednoznačně Maledivy. Do prosluněného ráje odletěla moderátorka Eva Perkausová, modelka Veronika Kopřivová nebo Aneta Sulek

Zatímco Veronika Kopřivová je momentálně v očekávání a svého prvního potomka se s partnerem Miroslavem Dubovickým již nemohou dočkat, Aneta Sulek je už pár let mámou na plný úvazek.

Aneta Sulek se prosadila jako modelka do toho se živí jako developerka v Česku a nyní rozjíždí obchod s nemovitostmi i v Dubaji. Čas od času je ale třeba dát si oraz a modelka vyrazila užívat si společné chvilky se synem na Maledivy.

Ani během dovolené ale nekašle na svoje tělo a životosprávu a ve fitku je prakticky denně. Proto není koneckonců divu, že po dítěti má perfektně vysportovanou postavičku. Do galerie se můžete podívat na výstavní tělo půvabné Anety Sulek.

Související články

Další články