Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

20 žhavých fotek celebrit v plavkách: Prvotřídní postavu ukázala Ratajkowski nebo Dara Rolins

Zdroj: instagram
+ Dalších 16 fotografií
Galerie
Tropy nás doprovázejí už od začátku prázdnin a nejlepší volbou, jak tyto horké letní dny trávit, je být někde u vody. I celebrity se rády sluní u moře či na koupališti. Což znamená, že sociální sítě se nyní doslova hemží sexy fotkami v bikinách.

Letní sezona je v plném proudu. Teploty neustále stoupají nad 30 stupňů a to všechny svádí k tomu, aby se vydali někam k vodě. Dovolená u moře, koupaliště nebo i bazén je skvělý způsob, jak trávit volné dny léta.

Všichni se rázem začnou vystavovat v plavkách a někteří se fotkou v bikinách pochlubí i na sociální síti. Proč by taky ne. Ani celebrity neotálejí a přehlcují sociální sítě snímky, na kterých si užívají léta plnými doušky.

U některých tuzemských krásek je vidět, že nenechaly nic náhodě a na léto se pilně připravovaly. Skvostnou postavu v bikinách ukázala například zpěvačka Tereza Kerndlová (32) nebo herečka Alice Bendová (45). Ani zahraniční hvězdy se nenechaly zahanbit a řada z nich předvedla opravdu bujné křivky. Mezi takové patří Kim Kardashian (38) a její mladší sestra Kylie Jenner (21). Sexy těla ukázaly i modelky Emily Ratajkowski (28) či Alessandra Ambrosio (38). Kdo další předvedl postavu v plavkách? Podívejte se do fotogalerie na 20 sexy celebrit v plavkách.

Související články

Další články