Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

20 snímků nejkrásnější tváře za rok 2020: Yael Shelbia je modelkou sloužící u izraelského letectva

Yael Shelbia: Hvězda Tik Toku i Instagramu má nejkrásnější tvář roku 2020. Izraelská modelka slouží v armádě
Zdroj: Yael Shelbia archiv
+ Dalších 16 fotografií
Galerie
Yael Shelbia je patrně nejskloňovanější jméno tohoto týdne. Devatenáctiletá izraelská modelka pro rok 2020 vyhrála žebříček top 100 nejkrásnějších tváří světa, který už od 90. let každoročně sestavují TC CANDLER. Na svůj poměrně mladý věk je Yael Shelbia dost úspěšná. Objevila se v řadě mezinárodních modelingových kampaní nebo v roce 2018 pózovala pro beauty značku Kim Kardashian (40).

Yael Shelbia se narodila v Izraeli v ortodoxní židovské rodině a má ještě dva bratry a dvě sestry. V šestnácti letech se dostala díky sociálním sítím do povědomí lidí a dostala první nabídku na profesionální focení od Marina Moskowitze.

Půvabná devatenáctiletá začínající modelka má velké štěstí, protože ji její rodina v modelingu velmi podporuje. V roce 2018 získala 3. místo jako nejkrásnější tvář světa, o rok později se umístila na 2. místě a v roce 2020 soutěž vyhrála na celé čáře.

"Na rozdíl od většiny ostatních výročních žebříčků krásy tento není specifický pro jednotlivé země. Nejde o nej sexy tělo nebo nejslavnější celebritu. Pokoušíme se spíš informovat a rozšiřovat veřejné mínění. Ve výběru najdete superhvězdy a nové hvězdy, ale i relativně neznámé, píší autoři soutěže na svých stránkách

V žebříčku se samozřejmě objevily i velmi známé tváře jako Ariana Grande, která se umístila na 86. místě, nebo Margot Robbie na 65. místě.

"Nezávislí kritici jsou různorodá skupina přibližně 20 lidí žijících v různých částech světa, kterou organizuje TC Candler, a kteří hledají a poslouchají miliony návrhů předložených veřejností za posledních několik desetiletí. Poté sestaví seznam představitelů moderního ideálu světové krásy," píše se na stránce zakladatelů.

V současné době se Yael Shelbia připojila k izraelským obranným silám a slouží u letectva. Vy se můžete podívat do galerie na 20 snímků nejkrásnější tváře světa pro rok 2020.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy