Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

20 snímků exotické milenky Daniely Zálešákové: Duo, které nenechá muže chladnými

Tereza Nguyenová, Daniela Zálešáková a její snoubenec žijí ve trojce
Zdroj: Tereza Nguyenova
+ Dalších 16 fotografií
galerie
Úspěšná modelka Daniela Zálešáková (21) před časem otevřeně promluvila o životě ve třech se svojí přítelkyní Terezou a snoubencem Josefem. Daniela v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že je bisexuálka a s lidmi o tomto tématu ráda diskutuje a snaží se jim vysvětlit, o co vlastně jde a jak se cítí. Sama se nechala slyšet, že se již objevují dívky, které to cítí podobně jako modelka a žádají ji o rady.

Daniela Zálešáková se v roce 2017 rozhodla zabojovat o titul Miss Czech Republic v soutěži krásy Taťány Makarenko (31) a uspěla jako 2. vicemiss. Od té doby se jí daří ve světě modelingu, ale rozhodně to není procházka růžovým sadem.

V současné době se hlavně na sociálních sítích řeší její soukromí, a to hlavně vztah s o 32 let starším partnerem Pepou a její přítelkyní Terezou Nguyenovou

"Pepa je můj snoubenec a budoucí otec mých dětí, kterého miluji, ne mojí přítelkyně. Samozřejmě ji má rád, bez vzájemné náklonnosti by to fungovat nemohlo. Mé city k Terezce jsou více než přátelské a myslím si, že je mezi námi více takových žen, které nacházejí zalíbení v druhých ženách," vysvětlila v rozhovoru pro eXtra.cz Daniela a dodala, že se na ni obrací čím dál tím více žen se stejnou problematikou a chtějí poradit.

"Ale mohu říci, že každým rokem jsou čím dál tím pozitivnější ohlasy, a dokonce se na mě obrací spousta slečen, které mají podobnou situaci, s otázkami ohledně zvládání kritiky okolí či blízkých."

Danielina přítelkyně je nádherná exotická kráska, se kterou si perfektně vzájemně rozumí, a vy se nyní můžete podívat na nejžhavější snímky krásné Terezy Nguyenové.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy