Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

20 provokativních fotek Nely Slovákové, než jí přítel Martin dal kopačky

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
fotogalerie
Nela Slováková prožívá nelehké období. Intenzivně se řeší, zda neselhala jako podnikatelka. Některé její zákaznice se dokonce obávají toho, zda její podnikání je v mezích zákona. Nela Slováková ale prožívala i hezké vztahy. Třeba když chodila s podnikatelem Martinem Balážem. Podívejte se, jak jim to slušelo.

Kdo by čekal, že koronavirus přinese Nele Slovákové takové trápení Na Instagramu dokonce vznikla stránka Hrabonela Hlena Lichvářová Na stránce se schází lidé, kteří se domnívají, že je Nela Slováková podvedla, když jim nedodala gely a roušky. Nela se brání, že všechno napraví. Jenže na stránce je už 45 tisíc lidí

Do holky z Brna se nyní opřel i její bývalý přítel Martin Někdo totiž na stránku nahrál části konverzace, kde zhrzená Slováková rozmlouvá Martinovi jeho aktuální partnerku. Přitom Nela se tváří spokojeně vedle hokejisty Lukáše Kozáka.

Movitý podnikatel Martin Baláž zachoval klid. A Nele vzkázal, že je to prostě karma. A karma časem dožene každého. Je vidět, že Nela kopačky od Martina vstřebávala dlouho. Přitom Martin a Nela se kdysi opravdu milovali. A Nela byla ráda, že má vedle sebe kluka, který umí vydělat peníze. Podívejte se na jejich nejkrásnější fotky.

Související články

Další články