Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

20 nejvíc sexy dívek v opravdu krátkých kraťasech, ze kterých jim lezou zadečky

„Mám to ráda zezadu!“
+ Dalších 17 fotografií

Léto je v plném proudu, teploty konečně vystoupaly nad 25 stupňů Celsia a dívky vytáhly ze skříní své nejúspornější oblečení. Mezi módní trendy současných dnů patří i minišortky, které dávají maximálně vyniknout kráse ženských nohou – což ocení především takzvaní dolňáci.

Tyhle kraťásky ovšem nejsou jen sexy, ale také praktické. Jednak v nich příslušnicím něžného pohlaví není horko a také si krásně opálí stehna. A aby toho nebylo málo, na rozdíl od klasických plavek si je mohou vzít úplně všude – tedy i na nákupy, do práce atd.

A co horní díl oblečení? Po zhlédnutí následujících fotografií nám jistě dáte za pravdu v tom, že k minišortkám se velmi hodí například zavazovací top, úsporné trojúhelníčkové bikiny nebo sportovní podprsenka.

Máte odvahu nafotit něco podobného? Chcete se čtenářům eXtra.cz pochlubit svou svůdnou postavou? Neváhejte a ozvěte se našemu šéfredaktorovi na pavel@extra.cz – nejpovedenější snímky rádi uveřejníme!

Mohlo by vás zajímat

Další články