Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

20 nejdojemnějších snímků ze světa: Koronavirus přinesl zmar i láskyplnou solidaritu

V chudších zemích světa jsou roušky silně nedostatkovým zbožím. Lidé doufají, že se uchrání kapesníky a šátky.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
galerie
Kvůli pandemii koronaviru jako by se celý svět změnil. Nemoc Covid-19 přinesla zmar, bolest, pláč, ale i obrovskou vlnu solidarity. Lidé si pomáhají i v těch nejhorších situacích. Mnozí zažívají smutek, jaký ještě nikdy nepocítili. Fotografie z celého světa jsou toho důkazem.

Čas na zemi jako by se kvůli koronaviru zastavil. Lidé v nejvíce postižených oblastech oplakávají blízké a mají strach, aby zákeřná nákaza nepostihla i je samotné. Lékaři, hasiči, policisté i vojáci častokrát fungují s posledními zbytky svých sil.

Ačkoliv nemoc Covid-19 spoustu lidí oddělila, po celém světě se spustila obrovská vlna solidarity. Mladí pomáhají starším občanům a lidé z chudých částí světa se snaží předejít šíření společnou výrobou ochranných pomůcek, kterých se jim od státu nedostává.

V galerii se podívejte na nejdojemnější snímky z různých koutů světa. Na každém jednom z nich jsou zachyceny skutečné emoce. Ať už jde o smutné loučení s blízkými, či ukázku lidské dobrotivosti, zanechají ve vás silné dojmy.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy